FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont małej łazienki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 6:45 pm    Temat postu: Remont małej łazienki Odpowiedz z cytatem

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką mieszkania w bloku. Ciągle jestem na etapie remontowym. Wkrótce mam zamiar zabrać się za remont łazienki. Jest to jednak przestrzeń minimalistyczna, co okazuje się bardziej problematyczne niż myślałam. Nie dość, że jest to wielka łamigłówka, to jeszcze wymaga dużego nakładu finansowego. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Czy lepszym rozwiązaniem jest wanna z parawanem, czy kabina prysznicowa? Co zrobić z pralką i umywalką, które niekoniecznie chcą się w tej przestrzeni pomieścić? Jak wykonać projekt łazienki, by znalazły się w niej wszystkie potrzebne urządzenia?
_________________
NafreTka


Ostatnio zmieniony przez nfreitag dnia Pią Cze 12, 2015 8:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bonzaj
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 14

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytam całości ale już mnie to denerwuję i już mi się nie podoba ta jedna rzecz..Dlaczego tutaj w pierwszym poście jest tak wszystko na czerwono ? przecież to jest kiepskie i to mi się po prostu nie podoba. Ja wole zdecydowanie czarne pismo, nie razi tak w oczy i nie biję takim żadnym dziadostwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź niezwiązana z tematem. Sugeruję, by wypowiadali się ludzie którzy mają coś sensownego do powiedzenia w tym temacie.
_________________
NafreTka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grimel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz małą przestrzeń to pamiętaj, żeby wystój łazienki był w jasnych kolorach, to powiększy optycznie pomieszczenie. Jeśli nie masz miejsca to oczywiście lepie wybrać kabinę prysznicową niż wannę. Teraz można mieć prysznic bez brodzika, co całkowicie zwiększa przestrzeń łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie a propos prysznica bez brodzika-wydaje mi się, że to świetny pomysł. Jedyne, czego nie jestem pewna-jak to jest w przypadku mieszkań spółdzielczych, podlegających pod spółdzielnię mieszkaniową? Czy projekt może być dowolny? Czy istnieją jakieś standardy dla tego typu mieszkań, łazienek? W naszej obecnej łazience nie ma umywalki:( Szczerze to nie wyobrażam sobie jej również w nowej odsłonie tego pomieszczenia....jest ono po prostu za małe...a może da się to jakoś rozwiązać?
_________________
NafreTka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 3:33 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Mala przestrzen wymaga dokładnego zaaranżowania, jasnych kolorów, dużych luster. I zdecydowanie kabina prysznicowa. mam taka malenką łazienke więc wiem jak cięzko to wszystko ogarnąć. U mnie ejszcze problem z ogrzewaniem jest- bo w mieszkaniu piece a łazienka teoretycznie bez ogrzewania. Miałam tam zimą taki stojący żeberkowy grzejnik ale zajmował cenne miejsce. teraz chce kupić cos wiszącego http://iterma.pl/zigzag/1/105/ coś takiego. Myślę że to optymalne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem posiadaczką malutkiej łazienki. Jeszcze pytanie jak bardzo mała jest Twoja. Z wanny to bym raczej zrezygnowała na rzecz prysznica. Co do pralki to może w szafce w kuchni, albo może dałoby się jakieś malutki pomieszczenie wygospodarować na taką małą pralnię? Umywalkę można kupić taką najmniejszą, bodajże taką 35 cm widziałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I warto mieć pralko - suszarkę, nie trzeba wtedy się martwić o to, gdzie pranie rozwiesić.My też każdy centymetr przestrzeni staramy się dobrze wykorzystać, bo trochę nas jest w domu Smile Nawet wybór drzwi dobrze przemyśleliśmy, bo wybraliśmy w voxie taki model na którym jest listwa do wieszania ręczników, szlafroków itp. a na dole specjalne wejście dla kota, bo kuweta też jest w łazience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak pralko suszarka to wybawienie szczególnie zimą Smile
A macie w swoich łazienkach korytka ściekowe? Ja właśnie wymieniam prysznic na taki bez brodzika i chciałabym kupić korytko, które będzie długo służyć i wyglądać ładnie.
Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Obecnie mam wannę ale mam już jej dosyć, zajmuje zdecydowanie za dużo miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz małą łazienkę to pomyśl o kabinie prysznicowej zajmie o wiele mniej miejsca w łazience niż wanna. Bardzo fajne są kabiny novellini może pomyśl o takiej do swojej łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cordie.barton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2021 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałabym zapytać się o wybór odpowiednich listew przypodłogowych https://kronosfera.pl/p/wykonczenie-wnetrz-listwy-i-akcesoria,89. Podstawowym zadaniem listew przypodłogowych jest zasłonięcie nierówności między podłogą a ścianą oraz ochrona ściany przed zabrudzeniami, na przykład podczas mycia podłogi. Dodatkowo za listwami można ukryć różne przewody. Estetyka listew zależna jest od materiału, z którego są wykonane, koloru, przekroju oraz ich wysokości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogadaj z fachowym hydraulikiem. Taka osoba z pewnością pomoże Ci w organizacji całego remontu w łazience. W moim przypadku był to hydraulik Darek - usługi hydrauliczne w Warszawie: https://darek-hydraulik.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości baterii łazienkowych i kuchennych to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym znajdziecie szereg propozycji w najmodniejszych wersjach zarówno stojących i naściennych. W razie pytań nasza obsługa służy poradą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też czeka mnie remont

___
ekskluzywne meble ogrodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaselak54
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont małej łazienki jest na prawdę skomplikowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy