FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup psa za zgoda męża

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klasat1972
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Knoxville

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 12:35 pm    Temat postu: Zakup psa za zgoda męża Odpowiedz z cytatem

Temat może dla niemiłosników psiaków wydawac się infantylny, a dla miłosników-nie wiem.Ok.rok czasu zmagam się z mężem w sprawie zakupu 2-go pieska. Jeden jest wystawowy, druga ale suczka tez byłaby. Mam nawet upatrzoną. Moje argumenty-i to poważne argumenty np. ja wszystkim się zajmę:pielęgnacją, poświęcę się, spacerami, jestem w stanie temu sprostać bo pies to odpowiedzialność. I tak postępuję ze swoim pieskiem. Męża nic nie przekonuje: tłumaczę, ze ma tez swoją pasję i powinien to zrozumieć: nawet śmiesznie, bo powiedziałam też, ze jestem w stanie zrezygnowac ze słodyczy:) Także wyprawiam juz cuda, ale wszystko z głową, nie płaczem-jak dziecko. On tłumaczy, ze mamy jednego kochanego i on nie chce drugiego i że mam temat zakończyć. Aż w końcu zapytałam co byłoby gdybym pojechała po tą suczkę i wprowadziła do domu: odpowiedział: albo ja albo pies. Nie uwierzyłam w to -choc zapewniał, ze mówi poważnie. Swoją drogą-jeszcze ponegocjuję, ale czy zakup-przed faktem dokonanym-jest dobrą myślą?
_________________
Jak leczyć rumień skóry twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wydaje mi się, że powinniście mieć w tym temacie wspólne stanowisko. My z mężem rozglądamy się za jakimś dużym psem, bo takiego oboje chcemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o duże psy - moim zdaniem są naprawdę pocieszne. Sam bym chciał takiego mieć, ale niestety - żona ma alergię Sad. W razie jakbyście jeszcze nie wybrali konkretnej rasy, zajrzyjcie na stronę: https://newsweb.pl/duze-rasy-psow-ktore-ciesza-sie-najwieksza-popularnoscia-w-polsce/ . Tutaj jest artykuł z którego dowiesz się jakie duże rasy psów cieszą się największą popularnością w Polsce, dlaczego i co e charakteryzuje. Na pewno taka wiedza wam się teraz przyda, aby wybrać najlepszego psiaka dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieracie coś takiego, jak buciki dla psa ? Przyznam, że nigdy wcześniej czegoś takiego dla psiaka nie kupowałam i nawet mnie to dość mocno interesuje, bo zastanawiam się, czy dla psiaka coś takiego jest wygodne i komfortowe. Myślę, że mogłyby być one idealne dla mojego psiaka, ponieważ jest mały i łapki też ma bardzo delikatne. Muszę ogólnie sprawdzić sobie kilka informacji na ten temat i posprawdzam, jakie oferty są w różnych sklepach dostępne. Jeśli wszystko będzie ok, to na pewno skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukaaasz998
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy kupić zwierzaka, to musimy się skonsultować z drugą połówką. Pies to nie zabawka, tylko decyzja na wiele lat. My mamy psa już od 5 lat i jest naszym członkiem rodziny.
_________________
wózek na zakupy na schody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy