FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Koszulki z nadrukiem na imieniny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 7:59 am    Temat postu: Koszulki z nadrukiem na imieniny? Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się imieniny mojego męża. Mamy taką zasadę, że prezenty na takie mniej ważne okazje robimy do maks 50zł. Szczerze, to trudno jest coś znaleźć w takiej kwocie, jedyne co mi przychodzi do głowy, to koszulki z nadrukami, ale nie wiem czy takie coś mu się spodoba :/ Ktoś z was dawał już kiedyś koszulki jako prezent? Jak się sprawdziły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 50zł można śmiało coś ciekawego znaleźć i nie będzie z tym raczej problemu. t-shirt z napisami będzie jak najbardziej odpowiedni. Postaraj się tylko dobrać go do jego hobby, lub pracy - o ile ją lubi. Wtedy na pewno mu się spodoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, w sumie to jest całkiem spoko pomysł, żeby wybrać coś związanego z jego hobby. Tylko, który sklep oferuje takie koszulki, które są w miarę dobre jakościowo (bo jednak zależy mi na tym, aby ponosił je kilka razy, a nie do pierwszego prania).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do lepszych sklepów zajmującymi się sprzedażą t shirt z napisami zaliczyć na pewno można https://koszulkowy.pl/138-hobby u nich nie dość, że są koszulki śmieszne, to i przy tym eleganckie, więc nie będzie to tylko koszulka do pośmiania się, ale jak najbardziej do noszenia po mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy