FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrza salonu - dodatki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 12:33 pm    Temat postu: Aranżacja wnętrza salonu - dodatki Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim i chciałabym dobrać dekoracje które będa nawiązywały do tego . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo dodatków można znaleźć w Pepco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert_07
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne dodatki ja znalazłem na stronie http://sosenkohomedecor.com fakt, że są to dosyć nietypowe dodatki w stylu Art Decor, ale może akurat komuś taki styl podpasuje. Wszystkie przedmioty są starannie wyselekcjonowane i dobrane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kwestię dodatków trzeba jednak samodzielnie wybrać, bo wszystko będzie zależało od ogólnego wystroju salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dywan to jeden z dodatków do mieszkania, który robi różnicę, w salonie bardzo dużą. Jak nie popełnić błędów kupując dywan dowiedz się z artykułu na ten temat. Liczą się jeszcze dekoracje okienne i oświetlenie.

Ostatnio zmieniony przez Franko dnia Sro Kwi 04, 2018 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 66

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś jest zafascynowany motywami folkowymi a szuka dodatków do swojego mieszkania w takiej aranżacji musi koniecznie zajrzeć na stronę https://folkshop.sklepna5.pl sklepu ze sztuką folkową. Na pewno znajdzie tam ciekawy dodatek do swojego mieszkania w folkowym klimacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlam
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 56

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stylów i motywów, w jakich można zaaranżować mieszkanie, jest tyle, że osoba bez rozeznania może się w tym zgubić. Dla mnie zawsze ważny był mój komfort. Wspólnie z żoną przeglądałem wiele inspiracji i ofert typu https://www.gallerystore.pl/. Wspólnie dość długo, ale doszliśmy do porozumienia. Moim zdaniem każdy powinien aranżować mieszkanie w taki sposób, jaki uważa za słuszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Niemniej jednak sama najbardziej cenię sobie przytulne wnętrza. W związku z czym w moim domu nie mogło zabraknąć dywanów. Bardzo duży ich wybór znajdziemy w Dywany A. Witek http://sklep24.dywanywitek.pl/ , przy czym mamy tutaj do wyboru bardzo różnorodną stylistykę jak i kolorystykę, w związku z czym na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytulność przede wszystkim. Ale jak dla mnie ważny jest też humor. Dlatego też chętnie postawiłabym np. na takie plakaty https://shop.dwielewerece.com/pl/c/PLAKATY-Z-KOTAMI/46 . Mamy tutaj sporo motywów do wyboru i jestem przekonana, że nie tylko w domach miłośników kotów, takie dodatki sprawdzą się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie lubisz przesadzonych dodatków i zbędnych bibelotów zagracających półki to zainwestuj w dekoracyjne oświetlenie! Ja zrobiłam tak w swoim domu i nie żałuję. W salonie zamocowałam tą lampę https://mlamp.pl/lampy-wiszace-zyrandole/32765-lampa-wiszaca-starlight-241-milagro-szklana-oprawa-glamour-zwis-z-krysztalkami-galaktyka-crystal-przezroczysty.html i jestem bardzo zadowolona Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie prezentują się aluminiowe ramy do obrazów. Widziałam takie na stronie http://galeriaram.pl/ramy-alumiowe/. Są bardzo minimalistyczne i bardzo pasują do nowoczesnych wnętrz. Uważam, że dodadzą stylu każdemu wnętrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli chodzi o dodatki to zajrzyjcie sobie na stronkę sklepu Imperium Gadżetów, ja ostatnio skorzystałam z oferty https://imperiumgadzetow.pl/428-skrzynki-na-klucze i zakupiłam drewnianą szafkę na klucze. Powiem Wam, że bardzo mi się podoba takie rozwiązanie, a w dodatku tanim bardzo kosztem mogę odświeżyć wystrój mojego mieszkania Wink Mam nadzieję, ze troszkę pomogę moim wpisem i ktoś skorzysta z tej porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA postawiłem na minimalizm także nie ma zbyt wiele rzeczy w naszych pokoju, a głównie biało-szare ściany i ciemne meble Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hachiko9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto doradzić się w tej sprawie znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie Smile
_________________
[...]ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goliszkasia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W osiedlowych sklepach z różnymi dodatkami, kupuję wiele rzeczy do domu i do salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy