FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na prezent
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 11:18 am    Temat postu: Co na prezent Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Mam pytanko do Was. Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić. Co kupujecie ? Doradźcie mi, chciałabym aby prezent był dla niej pamiątką po latach tak by miała co wspominać . Myślicie że taki jakiś łańcuszek choćby srebrny i do tego jakiś medalik byłby odpowiedni czy to lepiej na komunie? Bo wstępnie patrzyłam na kilku stronach i spodobał mi się łądny łańcuszek na http://ankabizuteria.pl/12-naszyjniki. Taki delikatny ale w końcu to dla maleństwa. Wiadomo w przyszłości bedzie to nosić pewnie ale nie chcialabym nic ordynarnego. Ale sama nie jestem przekonana doradźcie mi prosze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ihintz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również kupiłabym lekką biżuterię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne prezenty możecie kupić w sklepie https://edibazzar.pl/ w nim jest naprawdę wszystko. Według mnie warto korzystać z takich sklepów jak ten.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monisia1234
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 12

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś planowałam kupić znajomej na urodziny właśnie voucher na depilację, ale stwierdziła, że wolałaby jakąś biżuterię z malachitem, bo depilacji się boi... A to przecież tam ogromna wygoda.. Wybrałam taką bransoletkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miguel.schiller
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mogę kupić chrześniakowi na 3 urodziny? Nie znam się za bardzo na zabawkach, więc nie mam pojęcia jaki podarunek mogę mu sprawić. Polecicie jakieś sklepy z artykułami dla dzieci?
_________________
berney-toys.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monisia1234 napisał:
Ja kiedyś planowałam kupić znajomej na urodziny właśnie voucher na depilację, ale stwierdziła, że wolałaby jakąś biżuterię z malachitem, bo depilacji się boi...


Właśnie dlatego takich prezentów nie kupuję. Wolę coś bezpieczniejszego niż oryginalnego. Niby nowe pomysły są w cenie, ale często można nie trafić w gusta. Wiem, że kobiety uwielbiają biżuterię oraz perfumy i tego się trzymam. Blog Encyklopedia Perfum https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/calvin-klein-obsession-night to mój stały pomocnik w wyborze zapachów. Przy biżuterii zdaję się na własny gust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 941

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Lunka dnia Nie Lut 13, 2022 10:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w biżuterię jeśli o prezent chodzi. Teraz jej wybór na rynku jest naprawdę ogromny i dla każdego można znaleźć coś odpowiedniego. Dla mnie najlepiej prezentuje się biżuteria ręcznie robiona, taka jak na przykład tutaj https://beezoo.pl/ . Jest zdecydowanie oryginalna, ponadczasowa i elegancja jednocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komiska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 32
Skąd: z miasta

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór prezentów to nie jest łatwa i prosta sprawa. Człowiek musi się sporo naszukać by znaleźć odpowiedni podarunek. Jednak wybierając się na tego typu imprezę,warto też zastanowić się w co się ubierzemy.Według mnie warto postawić na elegancką klasykę,a taką znajdziesz w ubraniach od https://creownia.pl/
Szyte są one ręcznie,sprawiają,że każda kobieta poczuje się wyjątkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 62
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to łatwa sprawa,ale da się z tysiąca ofert wybrać te, które są tego warte.Fajnym pomysłem jest też zakup torebki w efektownym kolorze marki ADAM BARON https://adam-baron.pl/skorzana-torba-lekarska-verity-two-function-medium-cognac
Jest to luksusowa polska marka toreb i akcesoriów skórzanych została założona w 1993 roku przez Adama Barona, oferuje produkty premium z prawdziwie szlachetnych, naturalnych skór bydlęcych wysokiej klasy, przygotowanych przez włoskich mistrzów garbarstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że na prezent, a szczególnie dla kobiet idealnym pomysłem będzie biżuteria. Kupuję ją najczęściej na stronie https://edibazzar.pl nie raz je komuś dawałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że super prezentem i to dla każdego będzie książka "My, Pierwsza Brygada..." Kaczyńskiego Adama, jest ona bardzo ciekawa i warta uwagi. Jeśli nie mieliście okazji jej czytać, to zachęcam, opis jej jest dostępny na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/my-pierwsza-brygada/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 109

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie już prezenty dla swoich dziadków na dzień dziadka?? Kupiłem mojemu trymer Babyliss X-metal czarny, na pewno dziadek się ucieszy, bo to urządzenie może zastąpić kilka innych, a do tego super wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joy.hickle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arolfson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo walentynki, a ja kompletnie nie wiem co kupić chłopakowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy