FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łodka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdula88
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 52

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 9:49 am    Temat postu: Łodka Odpowiedz z cytatem

Szukacie solidnej łódki na rzeki i jeziora? Jeżeli lubicie odpoczywać na łonie natury, interesujecie się wędkarstwem to na pewno oferta od https://migostalboats.com powinna was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie aluminiową łódkę w sam raz do takich aktywności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawiam się, czy kupić łódź, czy jednak zdecydować się na coś bardziej klasycznego. Co prawda tu https://www.mc-sklep.pl/silniki-elektryczne-zaburtowe-zestawy-promocyjne-c-71.html mam silnik do łodzi, mogę zamontować, ale może i ponton? No, sama nie wiem, a jednak ważne jest dla mnie, by znaleźć sobie zajęcie na wiosnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyscie potrzebowali dobrej jakosci sprzetu wedkarskiego, to moge z wlasnego doswiadczenia polecic https://expert-shop.pl/6-cresta , ja sie juz na ten sezon zaopatrzylem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
immanuel02
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taka łódka jest bardzo droga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwą frajdę sprawia mi na przykład szukanie możliwości, jakie są dla nas idealne i dlatego mam nadzieję, że uda mi się coś wyszukać i tym razem. Interesują mnie pomosty pływające betonowe , bo jednak nad wodą chcemy czegoś takiego. I mam nadzieję, że to jednak będzie dla nas kompletnym rozwiązaniem. Dla mnie to ważne, by to odnaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vladsmirnov23
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 46

PostWysłany: Nie Mar 26, 2023 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczecin to doskonałe miejsce na wakacje na wodzie, zwłaszcza jeśli chodzi o patent motorowodny Szczecin. Motorowka.com patent motorowodny Szczecin, co pozwoli Ci odkryć uroki miasta i jego okolic z wody. Nie przegap tej okazji! Twoje życie otrzyma niesamowite emocje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andreanne56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy wiedzieliście o tym, ale kurs motorowodny jest potrzebny dla osób, które chcą samodzielnie prowadzić łodzie motorowe i skutery wodne. Prowadzenie łodzi motorowej wymaga od kierowcy znajomości przepisów ruchu wodnego, zasad bezpieczeństwa oraz umiejętności reagowania na różne sytuacje.
_________________
kurs motorowodny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 438

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2023 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno łódki to pierwsza inwestycja. Kolejna to zadbanie o odpowiednią przyczepę dla niej. Kupić z pewnością można używaną, ale jeśli interesujecie się konkretnymi propozycjami nowych przyczep, to najlepiej szukać ich bezpośrednio u dystrybutorów. Jednym z nich jest https://przyczepa-podlodziowa.pl/przyczepy-podlodziowe/do-7-metrow/ . Można zerknąć, co proponują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pon Maj 22, 2023 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, by dostosować prezenty do odpowiednich okazji. Internet zapewnia łatwy dostęp do inspiracji, ułatwiając wybór prezentów. Na stronie https://www.superprezenty.pl/sporty-wodne/kitesurfing widziałem różne inspiracje w ramach sportów wodnych. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy