FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Profesjonalny zabieg zamykania naczynek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dossa23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 5:09 pm    Temat postu: Profesjonalny zabieg zamykania naczynek Odpowiedz z cytatem

Polecacie jakiś wybitnych specjalistów z zakresu zamykanie naczynek lublin ? Miałam problem ze swoimi nogami i skusiłam się na zabiegi u doktora Tarkiewicz zamykanie naczynek lublin to niesamowity zabieg który się wykonuje w odstępach co trzy, cztery tygodnie, ale rezultaty kosmetyczne na nogach są niesamowite !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tego lekarza. Warto do niego iść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liryka87
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić Klinikę Sfera, http://klinikasfera.pl i dra Krzysztofa Migałę. To specjalista z zakresu medycyny estetycznej, z ogromnym doświadczeniem, jestem pewna, że Ci pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym kiedyś się wybrać na taki zabieg... ale póki co ciężko z pieniędzmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lotrena
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam niedawno na takim zabiegu w tej klinice http://www.proderma.pl/. I jestem bardzo zadowolona więc jeśli się wahasz to nie ma powodu. Zabiegi w Prodermie wykonują najlepsi specjaliści i na prawdę nie ma czego sie bać. A sądzę, że jeśli chodzi o pieniądze to nie one tylko zdrowie i dobre samopoczucie w życiu są ważniejsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy popękanych naczynkach warto zrezygnować z gorących kąpieli, sauny oraz ograniczyć ekspozycję skóry na słońce. Sama po sobie wiem, że większość specyfików z drogerii czy apteki nie działa na taki problem ale jest dobra alternatywa. W klinice Dr Preibisza w Warszawie możecie zastosować kurację laserowego zamykania naczynek - http://www.preibisz.com/zabiegi/laserowe-usuwanie-naczynek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zabiegi takie jak laserowe zamykanie naczynek kraków, to z tego co mówiła moja znajoma klinika LeaClinic jest na prawdę dobra i godna polecenia. Zajrzyjcie do nich na stronę i sprawdźcie ofertę, ponieważ mają tam trochę zabiegów, więc na pewno znajdziecie to czego szukacie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy