FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Namioty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sesmero
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 11:28 am    Temat postu: Namioty Odpowiedz z cytatem

cześć czy ktoś z was korzystał z namiotów imprezowych w ramach promocji swojej firmy na różnych eventach? zastanawiam się nad inwestycją w coś takiego:D

Edit: Już mam namioty od firmy https://www.adsystem.pl/dmuchane-namioty-ekspresowe/ czekam na najbliższe targi, bo jak jakiś czas temu byłam na takich eventach to stoiska konkurencji w porównaniu z tym co zaoferowali mi specjaliści z Adsystem się chowają!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ja ze swojej strony mogę polecić ofertę Vitabri. Nigdzie indziej nie widziałam tak szerokiego wyboru namiotów. Co ważne, w swojej ofercie mają także namioty ogrodowe które są świetną alternatywą do tradycyjnych altanek. Zerknij na ich ofertę, może akurat coś ci wpadnie w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy