FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobry catering dietetyczny warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 9:09 am    Temat postu: dobry catering dietetyczny warszawa Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile postanowiłam w końcu wziąć się za siebie i wykupić sobie jakąś dobrą dietę pudełkową. Nie mam czasu na gotowanie, nie potrafie samodzielnie liczyć makro i mikro składników. Szukam więc jakiegoś dobrego gotowca. Jakie firmy cateringowe działające w Warszawie możecie polecić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja się zdecydowałam na catering bo odkąd jestem na home office ( już prawie rok) to ciągle coś w domu podjadałam i bałam się, ze jak tak dalej pojdzie to do lata przytyje z 10 kilo Smile każdy ma jak widać inne powody haha Smile ja mieszkam pod Warszawą i zamawiam dietę z Victory Diet. Zerknij sobie bo ceny mają bardzo przystępne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też znam i polecam victory diet Smile mam hashimoto i u nich znalazłam dietę idealną dla siebie. Moja choroba nie stanowi już przeszkody bym skutecznie chudła Smile Sam fakt możliwości skorzystania z porady dietetyka online na duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gastroteam na ul Parowcowej polecam
https://www.gastroteam.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony zdecydowanie polecam: dieta z dowozem warszawa W moim przypadku ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Mogę jeść zdrowo i smacznie - wam też polecam sprawdzić tę ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za namiar na victory diet. przejrzałam sobie ich ofertę, porównałam z innymi i faktycznie wygląda to bardzo atrakcyjnie. Zaraz po świętach ruszam z tematem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2021 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm oferujących catering dietetyczny jest naprawdę dużo i tak naprawdę musimy się dobrze zastanowić jaka dieta będzie pod Wasze konkretne potrzeby odpowiednia. Jeśli chodzi o dietę pudełkową w Warszawie to warto zwrócić uwagę na https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa świetne i różnorodne menu od rana do wieczora!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dla osób zapracowanych świetnym pomysłem na dietę może być właśnie catering dietetyczny rybnik oferuje takie usługi na przykład od firmy Food Harmony. Może ktoś z Was miał już z nią do czynienia i chciałby podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Lip 11, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii akurat Catering Warszawa to bardzo skuteczna opcja w codziennym życiu. Jednocześnie dostarcza odpowiednią ilość kalorii i wartości odżywczych, a jedzonko jest urozmaicone przynajmniej w przypadku firmy Mój Catering z Warszawy z której usług korzystam w wydaniu diety optymalnej. Myślę, że powinniście ją sobie przynajmniej na początku na tydzień przetestować i przekonać, czy będziecie zadowoleni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 4:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przeszłam na detoks sokowy od Miód Malina i uważam, że to była świetna decyzja! W ofercie mają też diety pudełkowe. Zapoznaj się z ofertą, może akurat wybierzesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Paź 03, 2021 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odeślę Was też do LIGHT CATERING - https://lightcatering.pl/ . Moim zdaniem zdecydowanie najlepsze jedzonko i w dobrej cenie. Nigdy nie spóźniają się z umówioną dostawą. A do wyboru masz wiele diet typu paleo, samuraj, vege, bez ryb, o niskim IG, keto, bez laktozy czy glutenu etc. Bardzo elastycznie podchodzą do Klienta, możesz sobie wykluczyć z diety ten składnik np. którego nie lubisz. Fajni są!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy