FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Artykuły kosmetyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 10:04 am    Temat postu: Artykuły kosmetyczne Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie wysokiej jakości artykułów kosmetycznych to zerknijcie na sklep www http://www.splendore.pl/
Mają genialne ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
larysa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za link. Będę pamiętać o nim.
_________________
Z wielkiej odwagi można popełnić wielkie głupstwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce sobie kupić lampę UV do robienia samemu paznokci hybrydowych. Jestem po lekturze tego artykułu: http://www.miastokobiet.pl/lampa-uv-do-paznokci/ i plus minus wiem czego szukać ale może polecicie jakie Wy modele używacie. Chodzi o lampę do użytku domowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, Teraz to już samemu można mieć salon kosmetyczny we własnym domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie. Jest to dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zaopatrzyć się tego typu żel uv. Oczywiście trzeba również mieć zainwestować w dobrą lampę oraz inne produkty. Taka inwestycja jednak szybko się zwraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alice29
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zajrzeć na http://prohotelcosmetics.pl, mają świetnej jakości kosmetyki hotelowe - mini kosmetyki i kosmetyki w dozownikach, niezbędne w każdym hotelu czy pensjonacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 1:03 pm    Temat postu: Wyposażenie Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nikt nie pisał jak dotąd o internetowej hurtowni Cosmed24 , a to niedobrze. Moja siostra właśnie z nimi otwierała swój gabinet kosmetyczny i powiem wam, że dobrze na tym wyszła. Kupowała drogie rzeczy, takie jak fotele hydrauliczne kosmetyczne, laser chirurgiczny czy jeszcze jakiś frakcyjny.. I nawet rabat dostała . Produkty solidne, nie żadne tam buble czy coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maritb
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka zakładając swój własny gabinet kosmetyczny wyposażenie gabinetu zakupiła w sklepie http://urzadzenia-kosmetyczne.com . Wszystkie urządzenia to najnowocześniejsza technologia, doskonałe wzornictwo a także bezproblemowy serwis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maleksandra
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 23

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez internet zdecydowanie bardziej opłaca się kupować kosmetyki. ceny bywają nawet o połowe niższe niż w drogeriach
_________________
przeprowadzki firm katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 9:42 am    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

No, cóż, jeśli chodzi o kosmetyki, to cały czas trzeba uaktualniać wiedzę. Wiedza dotycząca kosmetyków dosyć szybko się dezaktualizuje. Ja staram się ją uzupełniać za sprawą takich portali jak ezebra.pl Tam na bieżąco są aktualizowane dane dotyczące kosmetyków, ich użytkowanie. Ja na przykład ostatnio dzięki takiemu artykułowi - http://www.ezebra.pl/Jak-dobrac-odpowiedni-podklad-do-twarzy-blog-pol-1510145439.html dowiedziałam się jak prawidłowo należy sprawdzać wartość podkładu.Tymczasem ja uciekam z forum, trzymajcie się ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna61
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 36

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 12:48 am    Temat postu: Odzież kosmetyczna Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zadbać o drobne szczegóły. Klienci ogromną uwagę przykładają do czystości miejsca, ale również do prezentacji samych pracowników. Chyba każdy zgodzi się, że schludny wygląd osoby, która wykonuje zabieg jest podstawą. Osobiście uważam, że odzież kosmetyczna od spawear.pl są bardzo eleganckie, a równocześnie zgodne z trendami. Dla mnie to dowód, że uniform nie musi być nudny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na tej stronie https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/bourjois-always-fabulous-24h-podklad-do-twarzy-210-vanilla-30ml warto się rozejrzeć za odpowiednimi kosmetykami. Nie tylko ważna jest odpowiednia pielęgnacja, ale również odpowiedni makijaż, który zatuszuje nasze niedoskonałości, bo to jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy