FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
drzwi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 11:04 am    Temat postu: drzwi Odpowiedz z cytatem

dystrybutor drzwi polstar - jakie drzwi polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zento
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, kojarzy ktoś z was może dobrej jakości drzwi mroźnicze? Wiecie gdzie coś takiego kupić? Na http://nirotech.pl/produkty/drzwi-nierdzewne/drzwi-mroznicze widziałem dość ciekawe rozwiązania w tym zakresie i nie wiem czy warto temu poświęcić uwagę czy nie, co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystkim osobom z województwa mazowieckiego, które rozglądają się za porządnymi drzwiami mogę polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.doormir.pl/ Sam posiadam drzwi od nich zakupione i jestem z nich zadowolony. Firma ta ma swoją siedzibę w Garwolinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie w Aluhaus. Fajna oferta i dobre ceny. Znajomy doradził mi drzwi aluminiowe tej firmy, ponieważ sam je ma. Byłem obejrzeć u niego w domu i na prawdę ładne, solidnie wykonane. Tak jak moje teraz Wink Wejdź sobie na https://www.aluhaus.com.pl/ i zerknij, czy odpowiada Ci ich oferta. Moim zdaniem jest co wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sob Paź 03, 2020 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bogaty wybór drzwi wewnętrznych i to w niezłych cenach macie w SCMB w Szczecinie przy ul. Santockiej https://www.kupokna.eu/ My mamy własnie od nich drzwi i jesteśmy zadowoleni z wyboru, drzwi są solidne, wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i ładnie wyglądają. Zdecydowanie warto sobie tę firmę sprawdzić, na bank będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej do swojego domu, to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna w przypadku których możecie liczyć na rzeczowe podejście do klienta, jasne warunki i różnorodność w zestawieniach okien, drzwi, czy także dekoracji okiennych. Stawiają na pełne wsparcie, rozsądny zakres cenowy i co ważne naprawdę fachowo wykonany montaż. Pozdrawiam i trzymam kciuki za to aby cała realizacja przebiegła bez zastrzeżeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 4:40 pm    Temat postu: Re: drzwi Odpowiedz z cytatem

paulinabb napisał:
dystrybutor drzwi polstar[/url] - jakie drzwi polecacie?


Nie znam tej firmy skad oni są? Ja zamawiałam w Aluhaus drzwi aluminiowe znany producent w całym kraju, może sprawdź u nich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bkerluke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 2
Skąd: Kozy

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilnie muszę zakupić drzwi zewnętrzne do swojego domu, ale liczba ofert jest tak duża, że ciężko jest się zdecydować. Szukam sprzedawcy, który posiada szeroki zakres oferty i można drzwi dobrać pod swój pomysł. Jeżeli ktoś zna miejsce, gdzie warto kupić, to proszę o wsparcie.
_________________
drzwi aluminiowe zewnętrzne cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy