FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lodówka dla rodziny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sammy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 10:35 am    Temat postu: Lodówka dla rodziny Odpowiedz z cytatem

Witam. Mamy u siebie lodówkę, która nie jest już pierwszej młodości. Stoi u nas od lat i może nie byłoby z nią największych problemów, gdyby nie fakt, że rodzina się powiększyła i wypadałoby kupić coś pojemniejszego. Co moglibyście polecić? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie tego sprzętu? I czy konieczne jest wydawanie większych pieniędzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
fabien
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 10
Skąd: Sydney

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem niedawno Sharp'a otwieranego jak szafa dwuskrzydłowa - z czterema dużymi drzwiami. Powiem jedno: rewelacja! Sporo firm teraz takie robi.

Największa zaleta to ustawność - dużo więcej miejsca w środku niż w takiej z wąską zamrażarką po lewej. Do tego część lodówkowa, do której najczęściej przecież zaglądamy, jest u góry, więc nie trzeba klękać by znaleźć coś u dołu - mniej jedzenia się przez to marnuje bo nic nie zalega w niewidocznych miejscach.
_________________
Działki Wola Justowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie już się nie mieścicie w tej lodówce, to najlepiej będzie kupić nową, bardziej pojemną, jednak wydaje mi się, że w dużej mierze pojemność lodówki to też kwestia organizacji.
Fajnym rozwiązaniem jest zastosowanie pojemników, np. jak stąd: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/
Specjalnie zaprojektowane pojemniki na żywność pozwolą zorganizować przestrzeń w lodówce czy zamrażarce, więc automatycznie zyskasz trochę miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie warto przede wszystkim kierować się klasą energetyczną oraz dostępnością serwisów i ceną części zamiennych, bo czasami wymiana uszczelki może kosztować ponad 100 zł, zresztą więcej poczytasz sobie np. http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-lodowke/296/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas przydałaby się taka lodówka http://www.electro.pl/Lodowka_LG_GS_P545PVYV-sE031542.html Lubimy jeść i niekiedy brakuje nam miejsca w obecnej lodówce. Może za jakiś czas kupimy taką dużą, na razie mamy za mało miejsca w kuchni:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chcesz kupić sobie coś wygodnego warto byłoby zainwestować w lodówkę typu side - by side jak na przykład ten model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/308/comp/98928 - akurat ten model jest jednym z najlepszych na rynku ponieważ oferuje wiele ciekawych funkcji i najwyższej jakości chłodzenie jednak jeśli poszukasz w sieci na pewno znajdziesz inne lodówki tego typu, niemniej w niższych cenach.
Moim zdaniem będzie to dla Ciebie w chwili obecnej najlepsza opcja.Warto jest porównać sobie ceny w sieci ponieważ potrafią się jednak między sobą różnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anetta85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, no widzę tu ceny nieźle wysokie. Ja np. tyle bym nie wydała i nie wydam, bo też niedługo będę kupować nową lodówkę. Coś tańszego zdecydowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trybik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze jest także obejrzeć rankingi lodówek: http://www.morele.net/wiadomosc/ranking-lodowek-2014/733/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak firma teraz się nie psuje zaraz po gwarancji Smile Przede wszystkim, niech żona obejrzy - czy jej wystarczy, czy potrzebuje więcej miejsca, i jak jej się podoba rozkład wnętrza. Natomiast ja ze swojej strony szukałabym lodówki z podręczną zamrażarką, ale taką, żebym mogła niezależnie wyłączyć lodówkę, jak wyjeżdżam i nie potrzebuję, żeby chodziła, a równocześnie zamrażarka powinna chodzić, nie wiem jak się taki niezależny system działania nazywa, ale czegoś takiego bym szukała.
_________________________
ECO EXPERT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam takie zestawienie najlepszych lodówek http://www.szukamrecenzji.pl/artykul/ranking-lodowek-2.html można się nim posiłkować przy wyborze nowej lodówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrest
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna i pojemne lodówki to te dwudrzwiowe, np. takie: http://www.niezawodnelodowki.pl/side-by-side/ Poza tym taka kostkarka do lodu to tez super sprawa. Sam mam sporą rodzinę, więc mogę śmiało polecić taki zakup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klakier
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz dużą rodzinę to oznacza, że lodówka będzie często otwierana. Myślę, że warto zwrócić uwagę na wytrzymałość materiału - szczególnie warto unikać lodówek z plastikową rączką drzwi mocowaną od frontu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega wyżej ma racje. Jak rodzina jest duża to materiał z jakiego lodówka bedzie wykonana musi być trwały. Brałaś pod uwagę lodówki no frost? Bo słyszałam ze to teraz jedna z bardziej popularnych funkcji w lodówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja lodówka została wybrana ,to był trafny wybór pomógł mi w tym poradnik http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-lodowke/296/
Jestem zadowolony z wyboru lodówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazzzmirz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wydawanie zawrotnych sum nie jest konieczne. Ważne, żeby miała wysoką klasę energetyczną ( im wyższa, tym mniej prądu pobiera) , no i funkcjonalna. U mnie sa jeszcze funkcje temperatury, "wakacyjna" na obniżoną pracę w okresie, kiedy nikogo nie ma w domu itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy