FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna dachowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 6:33 am    Temat postu: Okna dachowe Odpowiedz z cytatem

garderoba na poddaszu, ogolnie powinnna mieć chyba okno dachowe, ale czy przy rekuperacji jest również potrzebne?
czy wybieracie okna dachowe drewniane czy pvc?
_________________
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 203

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam rekuperacje i okno dachowe. Służy mi raczej żeby było jasno w sypialni niż do wietrzenia. Komarów nie lubimy. Pvc do łazienki w pokoju mam drewniane. Ale dziś wzięłabym pod kolor może białe nawet z pvc bo ten kolor sosny trochę inny niż reszta.

Jeśli potrzebujesz większej ilości informacji, polecam kontakt z nimi:
http://okna-kielce.com.pl/okna-drewniane/

W firmie maja duży wybór okien oraz powinni podpowiedzieć, na jakie okna się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie okna drewniane i to od najlepszych producentów, zobaczcie koniecznie na ofertę https://dakea.pl/ jeśli zależy Wam na jakości, trwałości. Ich okna są solidne, wykonane tak by służyć długie lata. W pełni szczelne oczywiście, z długą gwarancją. Na pewno będziecie zadowoleni decydując się na ofertę firmy Dakea.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas są drewniane okna obrotowe do poddaszy Fakro FTT Thermo w przyjaznej cenie kupione w pomorskim Ambit https://www.ambit.gda.pl/oferta/okna-dachowe/drewniane-okna-obrotowe-do-poddaszy i bardzo je sobie chwalimy. Są solidnej jakości, idealne do budownictwa pasywnego, mają doskonałe parametry termoizolacyjne, także w 100 w % mogę je wam doradzić. Dzięki nim nasze poddasze jest wyjątkowo ciepłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy