FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sposoby na cięcie plytek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 8:57 am    Temat postu: Sposoby na cięcie plytek Odpowiedz z cytatem

Panowie jakie macie sprawdzone metody cięcie płytek 120x120x0.6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ciąłem zagłebiarką z prowadnicą za 600 zł plus tarcza z adiama filese music lub żbik koneser .ściski ,prosty stół . A do prostych cię mam hufe/ monolith ale to już dużo większy koszt. Jak na raz to zainwestuj w zaglebiarke za 600zl na tarcze 125 plus tarcza za 150 zł i jedziesz . Tą samą tarcze może wykozysta do szlifierki kątowej chociaż uciążliwa jest zmiana tarczy. Ja do zagłebiarki dołożyłem sobie spryskiwacz ogrodowy na wężyku pod samą tarcze i miejsce cięcia i dałem tam tą dysze co jest w końcówce spryskiwacza.podpompuje i tnę idzie bardzo dobrze . Trochę wody kapie ale za 800 zł? Jedną łazienka i sprzęt na siebie zarobi,a nie jest jakiś uciążliwy i wchodzi w torbę narzędziowa o długości 60cm , bo prowadnica jest łączona . Do tej samej torby wejdzie ci szlifierka ,otwornice ,tarcze , przedłużacz ,spryskiwacz ,ściski itd.
https://www.wielkiebudowanie.pl/go.live.php/PL-H30/aktualnosci/1447/tarcze-do-szlifowania-metalu-dlaczego-ciesza-sie-taka-popularnoscia.html

Więcej informacji na temat tarcz na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne tarcze diamentowe kupisz m.in. w Base w Warszawie albo w ich sklepie internetowym https://www.base.waw.pl/ Nie kupuj chińskiego badziewia bo już po jednym cięciu będziesz sobie pluć w brodę jak zobaczysz te odpryski :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy