FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
materiał
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola8585
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 4:21 pm    Temat postu: materiał Odpowiedz z cytatem

Witam

Moja babcia jestosobą otyłą i wiekową dlatego trudno jej cokolwiek na siebie kupić. dlatego szukam materiału eby mama mogła jej uszyć jakąś sukienkę. Znalazłam w necie https://www.pinsola.pl/wiskoza-mozaika-na-granacie Czy ktoś wie czy mają gdzieś sklepy stacjonerne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
co_ffee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 7:18 am    Temat postu: tkaniny Odpowiedz z cytatem

Może zobaczysz tkaniny dostępne w tym sklepie: https://www.mir-tex24.pl/12-tkaniny ? Może uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzianiny są materiałem, z których szyje się sukienki. Jeżeli poszukujecie dobrej firmy, która sprzedaje tego typu materiały to polecam wam zgłosić się do http://luxpol-bis.pl/ Jest to sprawdzony producent dzianin, który ma bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzianina polar z hurtowni https://tiron.com.pl to wyjątkowo dobrej jakości materiał. Można wybierać spośród bogatej oferty typów dzianin, jak i ich odcieni dzięki czemu Klient zgłaszający się do nich po towar powinien być usatysfakcjonowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na sukienki to może muślin? https://www.mamytkaniny.pl/kategoria/muslin/ tu piękne kolory można zamówić, muślin bawełniany, naturalna tkanina, super przepuszcza powietrze i na lato będzie taka sukienka idealna. Moja babcia jest przy kości i poza tym, że ma problem z zakupem ubrań to jeszcze sporo materiałów ją podrażnia. Dlatego najlepiej wybierać te które są w 100% naturalne. Wiadomo, że nie będzie skóra się w nich pocić, nie będą się pojawiać obtarcia. A przy okazji zniesie liczne prania, nie skurczy się, nie spierze wzór. To jest materiał naprawdę wysokiej jakości a za taką cenę to się nie ma co zastanawiać tylko zamawiać i szyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lia
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie tkaniny Cię interesują? Myślę, że tkanina bawełniana byłaby idealna. Ja kupiłam taką ostatnio i ubrania które uszyłam się naprawdę fajne. Jakość jest rewelacyjna, raczej nie spotkałam się z taką w sieciówkach, więc nieraz nawet lepiej jest zrobić coś samemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda to naprawdę dobrze! Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zastanowili się nad tym, co realnie mogłoby przyczynić się do poprawy jakości Waszych wyrobów.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od jakiegoś czasu zajęłam się szyciem ubrań i muszę powiedzieć, że całkiem nieźle mi to wychodzi. Lecz mam taki problem, gdyż pasmanteria w której kupowałam materiały zamknęła się i teraz mam problem. Więc zaczęłam szukać w necie gdzie dostanę dobrej jakości materiały i tak też trafiłam na tkanina wełniana w bardzo dobrej cenie. A poza tym mają tam całkiem spory wybór także pod względem kolorystycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetne materiały znajdziecie na stronie internetowej: https://tkaniny24.pl/Akrylowa-c141 . Posiadają w swojej ofercie szeroki zakres ofertowy różnorakich tkanin. Akrylowe materiały podobne do wełny, są bardzo wygodne. Warto sprawdzić ich ofertę.

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Wto Lip 20, 2021 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już poruszamy ten temat, co powiecie o takiej opcji jak len materiał ? Ostatnio znalazłam świetną ofertę tego typu w Linen Partner i muszę przyznać, że wybór w tym przypadku jest bardzo duży, biorąc pod uwagę zarówno różnorodną strukturę, wagę, jak i kolorystykę tkanin. Dodatkową zachętą do zakupu w tym miejscu na pewno będą ceny producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakochałam sie w muślinie, na https://marisol.com.pl/kategoria/sukienki-muslinowe masz kategorie sukienek z tego materiału - idealny na cieplejsze dni, wzory luźne i pasujące chyba do każdej sylwetki. Kolorystyka mega no i cena ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii akurat szukając naprawdę wysokiej klasy materiałów hydroizolacyjnych dla swojego domu zaczynając od fundamentów to sprawdź sobie Papy w Technologii Szybki Profil SBS które też ze względu na o 30% krótszemu czasowi zgrzewania, struktura wewnętrzna bitumów i kauczuków SBS jest zabezpieczona przed przegrzaniem i przepaleniem. No i świetne warunki gwarancyjne na poziomie 45 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też dzianina dresowa. Jeśli zależy wam na tym, by ubrania były jak najlepszej jakości to warto wypróbować ten materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyga_4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 125

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz dużej ilości tkaniny minky, ponieważ szyjesz sportową odzież lub domowe tekstylia? Hurtownia Tiron oferuje sprzedaż na metry lub bele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam tkaniny minky Smile na poduszki w szczegolnosci!



________________
https://www.akukuwyszkow.edu.pl/tkaniny-sztuczne-czy-naturalne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy