FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Taras
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johny17
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 6:35 pm    Temat postu: Taras Odpowiedz z cytatem

Polecacie zabudowę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol lolol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w swoim mieszkaniu mam bardzo ładny taras.Jestem pewny że każdy chciałby taki taras posiadać.
_________________
twoje-okna.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli wybraliście taras wykony z wylewki to warto pamiętać o wykonaniu porządnej hydroizolacji, aby w późniejszym okresie również zimowym nie było problemów z pękaniem płytek, i rozsadzaniem posadzki. Przy klasycznym powinna wystarczyć WB Duo flex, natomiast jeśli będzie znajdował się nad pomieszczeniem ogrzewanym to powinien się składać z WB Duo Flex, WB Memrane, WB Tape Pro, WB 2k a do tego w razie pytań mogą pomóc w stworzeniu odpowiedniego projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to warto zainwestować w pergolę, która będzie praktyczna i funkcjonalna. Poza tym będzie ona wyglądać idealnie. Tutaj http://www.pergoletarasowe.com.pl/ jest wiele różnych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keyshawn37
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 1
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś aktualnie stawia taras to polecam zainteresować się od razu zadaszeniem. Takie rozwiązanie zapewni ochronę przed deszczem lub śniegiem, a do tego uchroni nas przed ciągłym chowaniu rzeczy będących na zewnątrz w przypadku złej pogody.
_________________
zadaszenie tarasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na tarasie jest kostka granitowa i sprawdza się doskonale. Wygląda fantastycznie, w stylu śródziemnomorskim no i jest to opcja bardzo wytrzymała i niewymagająca konserwacji, to po prostu inwestycja na długie lata. Nam fajny skomplikowany wzór na tarasie ułożyła firma brukarska Paddy z Krakowa https://www.paddy-kamieniarstwo.com.pl/oferta/kostka-granitowa Specjalizują się w wykonywaniu z kamienia ogrodzeń, schodów, tarasów oraz elewacji budynków i podjazdów, to dobrzy fachowcy i z cenami nie przesadzają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huel.ulices
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad daszkami z poliwęglanu jako zadaszenie tarasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że drewniane tarasy są piękne, ale należy pamiętać, że wymagają one odpowiedniego zabezpieczenia i przede wszystkim odpowiedniej konserwacji, aby mogły posłuży jak najdłużej i aby zachowały piękny wygląd. Właśnie interesują mnie preparaty do konserwacji drewna Liczę, że uda się znaleźć coś interesującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki taras jest świetny i ja bardzo cieszę się, że zdecydowałem się na jego budowę. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu drewna, zwłaszcza jeśli jest ono głównym materiałem, z jakiego taras jest wykonany. Ja do zabezpieczenia drewnianych powierzchni wykorzystałem oleje do drewna, więc taras prezentuje się świetnie mimo upływu lat. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się, jak urządzić taras to z pewnością nie może zabraknąć odpowiedniej podłogi tarasowe, którą możecie znaleźć na https://fabrykatarasow.pl/plyty-tarasowe/ Smile Sama niedawno skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co będzie ci odpowiadało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Mar 27, 2021 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Zawsze powinniście przygotować taras idealnie pod kątem Waszej wizji i Waszego gustu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2021 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym, czy użyć na podłoże, płyt tarasowych. Czy ktoś z was ma takie u siebie? Zaznaczam, że dodatkowo, chcę użyć takiej fugi żywicznej https://zafuguj.pl/produkt/fug-mix-elastic-snieznobialy/. Zdecydowałam się na nią, ponieważ ma świetną specyfikację i idealnie nadaje się pod taras.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ważne jest odpowiednie zadaszenie tarasu. Warto rozejrzeć się za czymś co będzie się dobrze prezentowało. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.zadaszenie-tarasu.com.pl/oferta Oni sprzedają porządne zadaszenia tarasowe w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benek78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 98

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 5:13 am    Temat postu: Kostka brukowa Odpowiedz z cytatem

Na taras polecałbym kostkę brukową https://pebia.pl/produkty/decorativo. To znakomity materiał do stworzenie trwałej o wysokiej estetyce nawierzchni. Z pewnością sprawdzi się w różnych sytuacjach i przy każdych warunkach pogodowych. Warto zainwestować w kostkę od sprawdzonego producenta, który zaoferuje produkt wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy