FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dotacje dla firmy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 328

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 2:09 pm    Temat postu: Dotacje dla firmy Odpowiedz z cytatem

chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat dotacji z UE. Mam zamiar zacząć się starać o dotacje , ale nie wiem jak do tego się zabrać . Dużo czytałem na różnych forach na ten temat i kilka razy natknęłam się na firmę https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/poddzialanie-1-1-1-poir-badania-przemyslowe-i-prace-rozwojowe jest teraz taka opcja dla projektów realizujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe nad rozwiązaniami technologicznymi, których celem jest wzmocnienie pozycji przedsiębiorstwa . Co myślicie na ich temat, miał ktoś przyjemność z nimi współpracować? Proszę o odpowiedzi lub jakieś podpowiedzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę dotacje unijne dla wielu firm są jedyną szansą rozwoju, a czasami nawet startu. Są firmy, które mogą Wam pomóc w pozyskaniu takiej dotacji. Na przykład na stronie www.subitoadvising.pl możecie zapoznać się z ofertą jednej z takich właśnie firm. Myślę, że w wielu przypadkach warto tego skorzystać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję informacji na temat tego czy z dotacji można zbudować hale magazynowe dla firmy zajmującej się przetwórstwem spożywczym? Chodzi mi o fundusze z EU albo samorządowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na https://subitoadvising.pl/ , mają ciekawa ofertę i oferują pomoc, by uzyskać wsparcie unijne w wielu dziedzinach. Zwłaszcza cenią sobie współprace z innowacyjnymi pomysłodawcami, którzy potrzebują pomocy finansowej dla rozwoju pomysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz, przez koronawirusa jest trochę problem z pozyskiwaniem dotacji i wywiązaniem się ze wszystkich obowiązków, a z drugiej strony coraz więcej firmy chciałoby takie dotacje otrzymać. Tutaj https://edoradca.pl/dotacje-unijne-a-koronawirus-zmiany-dla-beneficjentow-funduszy-europejskich/ można sobie poczytać na temat zmian jakie zostały wprowadzone przez pandemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy