FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szambo czy oczyszczalnia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luna077
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 8:27 pm    Temat postu: Szambo czy oczyszczalnia? Odpowiedz z cytatem

Mam problem taki jak w tytule posta - czy w domu założyć sobie szambo czy może oczyszczalnię? Co według Was wychodzi taniej i jest bardziej niezawodne? Póki co raczej myślałam, żeby wybrać szambo (np. www.szambabetonowe-betonex.pl/) bo wydaje mi się mniej skomplikowane i w montażu i w użytkowaniu. I ponoć montaż zazwyczaj jest w cenie zakupu, więc nie musiałabym szukać dodatkowej ekipy. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miłka83
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zbiorniki betonowe idealnie się nadadzą, jesli chodzi o dom jednorodzinny. Szczególnie zwróć uwagę na firmę, z której usług korzystasz. Bardzo ważne jest to, aby montowali u Ciebie taki zbiornik fachowcy z dużym doświadczeniem i patrz, jaką gwarancję na zbiornik daje firm. Według mnie tak, jak tutaj www.szambabetonowe48.com 5 lat, to naprawdę świetna oferta i bardzo dobre zabezpieczenie dla nas.
Powrót do góry
kewa3939
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na oczyszczalnię przydomowa, która to ostatnimi czasy mocno zyskuje na popularności. EKO BIO www.oczyszczalnia.net wraz ze swoją opcją najbardziej nas zainteresowali. Oczyszczalnię zamontowaliśmy przy okazji budowy domu.
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to odpowiednio zastanowić się, jakie macie potrzeby pod tym kątem. Bardzo dużym problemem będzie zakup zbyt małego szamba, ale też nie ma co przesadzać z jego wielkością. Najlepiej zajrzyjcie na stronęwww.szczelneszambabetonowe.com.pl i na tej podstawie dobierzcie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Powinno dać Wam to do myślenia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: