FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tłumacz przysięgły
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kgardz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 9:31 am    Temat postu: Tłumacz przysięgły Odpowiedz z cytatem

Cześć, poszukuje dla mojej koleżanki tłumacza przysięgłego. Mieszka we Wrocławiu, więc dobrze by było gdyby też stamtąd był. tłumacz przysięgły wrocław Możecie mi kogoś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 4:00 am    Temat postu: Re: Tłumacz przysięgły Odpowiedz z cytatem

kgardz napisał:
Cześć, poszukuje dla mojej koleżanki tłumacza przysięgłego. Mieszka we Wrocławiu, więc dobrze by było gdyby też stamtąd był. tłumacz przysięgły wrocław Możecie mi kogoś polecić?


jak o Wrocław pytasz to tutaj zaglądnij biuro tłumaczeń Wrocław u nich zawsze można liczyć na profesjonalne usługi, tłumaczenia zgodne z oryginałem i zawsze korzystne ceny i rabaty dla stałych klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 4:01 am    Temat postu: Re: Tłumacz przysięgły Odpowiedz z cytatem

kgardz napisał:
Cześć, poszukuje dla mojej koleżanki tłumacza przysięgłego. Mieszka we Wrocławiu, więc dobrze by było gdyby też stamtąd był. tłumacz przysięgły wrocław Możecie mi kogoś polecić?


jak o Wrocław pytasz to tutaj zaglądnij biuro tłumaczeń Wrocław u nich zawsze można liczyć na profesjonalne usługi, tłumaczenia zgodne z oryginałem i zawsze korzystne ceny i rabaty dla stałych klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to w kwestii tłumaczeń zgłaszam się do najlepszych - w tym wypadku www.imbierowicz.pl . Uzyskana pomoc pozwoliła mi na zdobycie pełnego wsparcia i pomocy, za sprawą którego wszelkie dokumenty są tłumaczone szybko i na czas. Zdecydowanie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie łatwo będzie Ci znaleźć naprawdę dobrego tłumacza przysięgłego. Zlecając komuś tłumaczenie zawsze oczekuje się od niego dokładności i terminowości. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy tłumacz jest w stanie sprostać takim wymaganiom, bo praca tłumacza wbrew pozorom jest bardzo trudna - wymaga od niego nie tylko znaczenia zawodowych zwrotów i znaczeń słów, musi też znać ich kontekst. Na stronie: https://tlumacz-niderlandzki.pl/ znajduje się blog, z którego dowiesz się wielu ciekawostek na ten temat. Polecam - na pewno sporo się z niego dowiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, myślę, że nie będzie to żadnym problemem, jak wiecie gdzie szukać. Tu biura tłumaczeń to zdecydowanie najlepsze na to miejsce;) Mnie interesował tłumacz przysięgły języka włoskiego i tak właśnie w internecie znalazłam świetną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
saige.heidenreich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za cały opis i przedstawienie sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eminmamin
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 34

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In order to find a high-quality and good medicine that will help you cope with erectile dysfunction repeatedly, I can advise you to follow the link to the site and have a peek here. This is a great site where you can buy the most effective tool.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam nikogo z Wrocławia, ale z pewnością mogę polecić Panią Wandę Konior, która jest specjalistką w języku rosyjskim oraz ukraińskim. Nie jest dla niej problemem zlecenie z każdej części kraju, gdyż dostarczy je dla Państwa pod dowolny adres, w bardzo szybkim czasie. Polecam sprawdź i przekonaj się jak to działa, a w dodatku ceny są bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontakt do sprawdzonej i zaufanej firmy, która zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.arb-tlumaczenia.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Biuro to znajduje się w Zabrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najkorzystniej będzie korzystac z tłumaczy którzy mają już historię na rynku i są polecani w sieci. Na przykład na stronie jaką jest https://tlumaczenia-gk.pl/ Znajdziesz bardzo dobrych tłumaczy którzy zajmują się różnego rodzaju sprawami praktycznie od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl już mieliście okazję sobie zerknąć? Macie tam bowiem namiar na biuro tłumaczeń, które oferuje wiele ciekawych usług. Oprócz tradycyjnych tłumaczeń pisemnych w swojej ofercie mają również ustne. Zapiszcie sobie koniecznie namiar na nich. Myślę, że prędzej czy później się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
valerie42
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy tłumacz jest tłumaczem przysięgłym – w celu uzyskania specjalnych uprawnień tłumacza przysięgłego należy również mieć ukończone studia wyższe, a także złożyć z wynikiem pozytywnym egzamin z umiejętności tłumaczenia z języka polskiego na język obcy, oraz z języka obcego na język polski. Taki zdany egzamin kandydat otrzymuje specjalne uprawnienia tłumacza przysięgłego, ponadto zostaje wpisany na listę tłumaczy przysięgłych. Wiele więcej dowiedziałam się czytając ten tekst http://www.asystent4you.pl/tlumaczenie-zwykle-czy-przysiegle-co-wybrac/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fizez
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

który tłumacz w Krakowie jest godny polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bebrik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy