FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Narzędzia itamati

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trybik
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 6:27 am    Temat postu: Narzędzia itamati Odpowiedz z cytatem

ktoś ma narzędzia tej marki? ponoć jest lepsza jak parkside i podobna cenowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kammar24
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już będziesz na etapie doboru sprzętów, narzędzi i elektronarzędzi to zapraszamy również do naszego sklepu https://www.kammar24.pl/ w którym znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów w konkurencyjnych cenach i wyłącznie od sprawdzonych producentów, a w razie wątpliwości zawsze można liczyć na wsparcie naszej obsługi klienta.
Powrót do góry
KacperW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę także nie będę w stanie doradzić, ja stawiam tylko na te najbardziej znane marki.
Powrót do góry
marco
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KacperW napisał:
Pierwszy raz słyszę także nie będę w stanie doradzić, ja stawiam tylko na te najbardziej znane marki.

Robię podobnie. Jednak renomowana marka nie pozwoli sobie na obniżenie jakości. Niedawno musiałem wybrać wiertarko-wkrętarkę. Porównałem sobie narzędzia największych marek Dewalt, Black + Decker, Bosch i Makita. Sporą pomoc w decyzji przyniósł mi artykuł http://www.wkretarki24.pl/ Fajnie skonstruowany poradni jak wybrać wkrętarkę. Ułatwia sprecyzowanie potrzeb i wtedy wiesz mniej więcej w jakim przedziale szukać czegoś dla siebie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: