FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
biustonosze ciążowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 10:04 am    Temat postu: biustonosze ciążowe Odpowiedz z cytatem

Hej, jakiej firmy biustonosze ciążowe polecacie? Ostatnio mój brzuch staje się większy i większy i muszę pomyśleć o nowej bieliźnie Koleżanka poleciła mi tę stronę. https://www.misterna.pl/bielizna-damska,bielizna-ciazowa-8.html Znacie i polecacie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście dobór biustonosza w ciąży to nie jest taka łatwa sprawa, biust robi się coraz większy a potrzebuje solidnego podparcia. Ja na szczęście mam sklep lokalnie gdzie Pani pomogła mi z doborem. Jeszcze 4 miesiące ciąży przede mną ale czuję się dobrze. Psychicznie również bo badania prenatalne nie wykazały odchyleń od normy, zdecydowałam się na test nifty Kielce mają punkt pobrań gdzie zapisałam się bardzo szybko. Na wyniki nie czekałam długo, zdecydowanie mogę powiedzieć, że Nifty pro to nieinwazyjny test prenatalny godny polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Sty 11, 2024 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka kompletów od Lovita i jestem zachwycona! Koronkowa bielizna z https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny jest nie tylko piękna, ale także bardzo wygodna. Polecam każdej miłośniczce elegancji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 50

PostWysłany: Sro Sty 17, 2024 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mają śliczne modele biustonoszy na większy biust https://www.jagna.pl/2322-na-duzy-biust Smile Na pewno znajdziesz coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 301

PostWysłany: Sob Mar 30, 2024 1:00 am    Temat postu: biustonosze ciążowe a badania prenatalne Odpowiedz z cytatem

Biustonosze ciążowe i badania prenatalne to dwa różne, ale ważne elementy opieki nad kobietą w okresie ciąży. Biustonosze ciążowe są zaprojektowane specjalnie dla kobiet w ciąży, aby zapewnić im odpowiednie wsparcie dla zmieniającej się sylwetki i komfortu w trakcie tego okresu. Odpowiednio dobrany biustonosz ciążowy może pomóc zmniejszyć dyskomfort związany z powiększającymi się piersiami, zmniejszyć napięcie w obrębie pleców oraz zapewnić odpowiednie podparcie dla piersi.

Z kolei badania prenatalne https://gabinetycukrowa.pl/badania-prenatalne-szczecin/ są kluczowym elementem opieki medycznej podczas ciąży, pozwalającym monitorować rozwój płodu oraz wykrywać ewentualne problemy zdrowotne u matki i dziecka. Badania te obejmują szereg testów, takich jak badania krwi, ultrasonografie oraz testy genetyczne, które pozwalają na ocenę ryzyka wystąpienia wad genetycznych i innych problemów zdrowotnych.

Choć biustonosze ciążowe i badania prenatalne dotyczą różnych aspektów opieki nad kobietą w ciąży, oba są istotne dla jej zdrowia i komfortu w tym okresie. Dbałość o odpowiednie wsparcie biustu oraz regularne kontrole prenatalne mogą przyczynić się do zapewnienia jak najlepszych warunków rozwoju dla matki i dziecka w trakcie ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy