FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Idealny projekt domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bigi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 9:31 am    Temat postu: Idealny projekt domu Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, poszukuję jakiejś dobrej firmy architektonicznej, w przyszłym roku chcę ruszyć z budową domu, zastanawiam się nad skorzystaniem z biura projektowego i projektu indywidualnego http://pswarchitektura.pl/ przejrzałam chyba z milion projektów gotowych i nadal nie znalazłam tego idealnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie mieć idealny projekt domu to musicie się rozejrzeć za odpowiednim studiem architektonicznym, które wykona dla was tego typu projekt. Od siebie mogę wam polecić www.studioarchitektonicznear.pl Ich biuro znajduje się pod Bielsko-Białą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nordica
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt tutaj nie uważa, że lepiej kupić mieszkanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Was projekty domów na najwyższym poziomie i w niewygórowanych cenach, to myślę, że najlepiej byłoby poszukać ich w internecie. Słyszeliście przykładowo o firmie MG Projekt? W ich ofercie znajdziecie projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem, z drewna, z bali i wiele, wiele innych. Na pewno uda Wam się wybrać odpowiedni dla siebie projekt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że każdy ma inne wymagania co do projektu domu. Trudno znaleźć jedno idealne rozwiązanie, które spodoba się każdemu. Trzeba bowiem dopasować dom do działki, naszych preferencji i budżety. Na stronie domywstylu.pl warto się rozejrzeć i znaleźć taki projekt, który spełni nasze oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto również przejrzeć oferty już gotowych domów. Na stronie https://portalenieruchomosci.pl/ jest całkiem spory ich wybór, więc warto tam zajrzeć, bo istnieje spora szansa, że któryś z nich nam się spodoba. W moim przypadku właśnie tak było Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowymi projektami oczywiście można fajnie się zainspirować, ale faktycznie jeżeli chcecie mieć dom idealnie dopasowany do waszych potrzeb to trzeba poszukać takiego biura. Nie ma nic lepszego, niż potem przeprowadzka do swojego idealnego gniazdka. A propos przeprowadzki, jak sobie z tym radzicie? Raczej chcecie poradzić sobie we własnym zakresie, czy korzystacie z firm, które oferują takie usługi? Długo szukałam odpowiedniej i trafiłam na ofertę TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/austria-polska. Zapowiadają się rewelacyjnie i myślę, że uratują nas z opresji i pomogą zorganizować przewóz wszystkich rzeczy mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealny projekt domu (i to drewnianego!) zrealizowali dla nas http://www.its-koszalin.pl/ . Rany, to był dopiero wybór. Budynek charakteryzuje się energiooszczędnością a do tego powstał w mgnieniu oka! Dokładnie na takim efekcie nam zależało. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy