FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Portal randkowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kingslayer88
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2023
Posty: 22

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 10:24 am    Temat postu: Portal randkowy Odpowiedz z cytatem

Przeglądając internet, trafiłem na portal z ogłoszeniami towarzyskimi. Nie były to typowe randkowe strony, bardziej miejsce, gdzie ludzie dzielili się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Przeglądałem różne ogłoszenia, ale jedno wyróżniało się - było napisane w zabawnym i kreatywnym stylu. Anonimowa autorka opisała swoją miłość do górskich wędrówek i podróży rowerem. Byłem zafascynowany.

Postanowiłem odpowiedzieć na to ogłoszenie, wierząc, że wspólne zainteresowania to dobre miejsce do rozpoczęcia rozmowy. Kilka wiadomości później dowiedziałem się, że dziewczyna nazywa się Anna. Mieliśmy wiele wspólnych pasji i zainteresowań, a nasze rozmowy stawały się coraz bardziej osobiste.

Po kilku tygodniach Anna zaproponowała, że moglibyśmy się spotkać. Była to odważna decyzja, ale oboje czuliśmy, że chcemy zobaczyć się na żywo. Wybraliśmy małą kawiarnię w pobliżu, gdzie mogliśmy kontynuować nasze rozmowy.

Gdy pierwszy raz ujrzałem Annę, poczułem, że świat zwolnił. Była piękna i pełna energii, dokładnie taka, jak ją sobie wyobrażałem na podstawie naszych rozmów. Spotkanie przebiegło świetnie, pełne śmiechu i długich rozmów. Okazało się, że nie tylko pasowaliśmy do siebie online, ale również w rzeczywistości.
https://de.roksati.com/
Od tego dnia Anna i ja zaczęliśmy spędzać coraz więcej czasu razem. Podróżowaliśmy razem, odkrywaliśmy nowe miejsca i tworzyliśmy wspomnienia. To spotkanie przez portal z ogłoszeniami przekształciło się w prawdziwą miłość, która z czasem tylko się pogłębiała. I tak, początek tej historii internetowego flirtu przerodził się w trwały związek, pełen przygód i miłości.
_________________
"Jedyna prawdziwa mądrość jest wiedzieć, że nic nie wiesz." - Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
glittel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2023 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam, że portale randkowe są czymś złym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Just-in
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2023 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba po prostu być ostrożnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie takie portale to jest bardzo dobra okazja i mozliwosc do nawiązania ciekawych znajomosci. Ja mam konto tutaj https://adoreo.com/ barrdzo zadowolony jestem, mnostwo pieknych kobiet z podobnymi upodobaniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaetano.leuschke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich portali randkowych korzystacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sro Sty 17, 2024 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godnym polecenia portalem randkowym na którym możecie nawiązać wiele nowych znajomości oraz znaleźć swoja drugą połówkę jest https://randkuj.my/polska/swietokrzyskie/malogoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poster22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2023
Posty: 87

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdź swoją drugą połówkę na portalu randkowym Roksa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy