FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
firmy budowlane

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olek12355
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 6:33 am    Temat postu: firmy budowlane Odpowiedz z cytatem

Cześć, chcesz zbudować dom? Warto poszukać firmy budowlane, które zajmą się tym od zaraz. Według mnie nie ma szans aby samemu zbudować dom od podstaw. Co sądzicie o samodzielnej budowie domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz poszukiwać namiarów na firmę zajmującą się wypożyczaniem sprzętów budowlanych. Ja w końcu postawiłem na ofertę http://martrans-dg.pl/uslugi/rozbiorki-i-wyburzenia/ , która to mocno mnie porwała pod tym kątem. My wykorzystaliśmy urządzenia rozbiórkowo - wyburzeniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli będziecie szukali konkretnych podpowiedzi w zakresie wyboru firmy budowlanej to warto przede wszystkim skupić się nad opiniach, zakresie cen i jednocześnie profesjonalnego wsparcia ze strony obsługi na każdym etapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy