FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Januarykot
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 10, 2023 5:22 am    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy moglibyście mi powiedzieć jaki jest według was najlepszy specjalista, który pomógłby mi uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy? Nie tak dawno natrafiłam na https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/ i według mnie to by było dobre rozwiązanie, a wy jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3393

PostWysłany: Pią Cze 02, 2023 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzieliście już jaką ofertę posiada kancelaria odszkodowawcza Gdańsk? Ogólnie niedawno natrafiłam na https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/odszkodowania/ i widzę, że firma posiada duże doświadczenie jeśli chodzi o tego typu sprawy, więc może jednak spodoba wam się takie rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 391

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Twoje mieszkanie zostało zalane i poniosłeś straty, możesz mieć prawo do odszkodowania. Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach związanych z zalaniem nieruchomości i pomaga klientom w dochodzeniu swoich praw. Nasi doświadczeni prawnicy przeprowadzą szczegółową analizę Twojej sytuacji, ocenią szkody, a następnie podejmą działania mające na celu uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania za zalane mieszkanie od odpowiednich podmiotów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc prawą i odszkodowanie, które Ci przysługuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackies
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2023
Posty: 5
Skąd: Radom

PostWysłany: Sob Sty 06, 2024 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz pytania dotyczące otrzymania odszkodowania UK, jestem tutaj, by pomóc. Mam doświadczenie w sektorze odszkodowań i chętnie udzielę Ci informacji a także wsparcia.

Skontaktuj się ze mną, żeby omówić szczegóły swej sytuacji. Razem możemy uzgodnić, jakie kroki podjąć, by zdobyć najwyższe odszkodowania UK. Pamiętaj, że profesjonalne doradztwo może znacząco ułatwić cały proces, a udostępiony przeze mnie na stronie https://dns-claims.co.uk kalkulator odszkodowań UK pozwoli Ci poznać przybliżoną wysokość zadośćuczynienia.

Czekam na Twoją wiadomość i jako polski prawnik UK gotów jestem podzielić się swą wiedzą a także wskazówkami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy