FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Transport dedykowany

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 6:00 am    Temat postu: Transport dedykowany Odpowiedz z cytatem

do kogo się zgłosić- poszukuja międzynarodowej firmy oferującej transport dedykowany do przewozu delikatnych materiałów na duże odległości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście jeżeli chodzi o taki bardziej specjalistyczny transport, to na pewno warto powierzyć go doświadczonym firmom, takim które mają do takich zadań odpowiedni sprzęt. Myślę, że tu mogą również zainteresować propozycje od https://symar.pl/siatki-zabezpieczajace-ladunek/ Jeżeli macie własną firmę transportową, albo organizujecie transport na własną rękę, to specjalne siatki zabezpieczające ładunek na pewno wam się przydadzą. Jest to producent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 4:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Wam, aby efektywnie zarządzać flotą samochodów w swojej firmie to zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście odwiedzili Flotman, na których stronie - https://www.flotman.pl/blog/urzadzenia-i-rozwiazania-aplikacji-flotman-dowiedz-sie-jak-efektywniej-zarzadzac-flota/ znajdziecie sporo konkretnych podpowiedzi jeśli chodzi o to, jak się odpowiednio za to zabrać i jak rozwiązanie od Flotman jest w stanie Wam w tym pomóc. Szczególnie warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jeśli macie sporą flotę i zwyczajnie nie jesteście w stanie wszystkim się już zająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Wto Lip 18, 2023 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto znaleźć sprawdzoną firmę transportową. Ja mogę Tobie polecić transport międzynarodowy Krosno, Podkarpackie, UE Gex-Hol: https://gex-hol.pl/transport-miedzynarodowy/ . Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje. Jestem pewna, że to będzie odpowiedni wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmurray
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 25, 2023 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fracht morski typu RO-RO wziął swoją nazwę od statków, którymi jest wykonywany. Statki RO-RO, nazywane powszechnie rorowcami wykorzystywane są do przewozu pojazdów oraz maszyn, które poruszają się na własnych kołach. Podczas transportu morskiego typu RO-RO transportuje się motocykle, przyczepy, ciężarówki i oczywiście samochody.
_________________
pomosty ro-ro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Never
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 25, 2023 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym się taki charakteryzuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Paź 11, 2023 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zamówić karty paliwowe. Zależy mi na bezgotówkowym zakupie paliwa na stacjach Shell, Bp i Orlen. W Internecie znalazłam firmę Flotex Polska Sp. z o.o. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1110

PostWysłany: Sro Gru 20, 2023 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie przyczepy dwuosiowej może być korzystne pod względem ekonomicznym, szczególnie dla osób często przewożących duże ładunki. Większa przyczepa oznacza możliwość przewiezienia większej ilości towarów za jednym razem, co może przekładać się na oszczędności paliwa i czasu. Jednak trzeba wziąć pod uwagę wyższe koszty zakupu i utrzymania takiej przyczepy. Szczegółową analizę ekonomiczną posiadania przyczepy dwuosiowej można znaleźć na https://exit.art.pl/ekonomiczne-aspekty-posiadania-przyczepy-dwuosiowej-koszty-oszczednosci-i-inwestycja-na-lata więc dobrze o tym pamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy