FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dodatkowy zarobek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Sob Paź 28, 2023 11:02 am    Temat postu: Dodatkowy zarobek Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie, co znalazłam na Ceneo: https://pp.ceneo.pl/jak-zarabiac-w-sieci-sprawdzone-metody-zarabiania - ciekawe sposoby na to, jak zarabiać w sieci.
Ceneo to sprawdzony i wiarygodny portal, więc podane przez nich metody są realne i prawdziwe.
Czy naprawdę w tak prosty sposób da się zarobić w internecie, pracując z domu, zdalnie?
Zarabia ktoś z Was może w taki, albo w podobny sposób? Jak to widzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o kanale na YT. Pomysł już mam. Jeszcze tylko muszę do końca ogarnąć nagrywanie i cięcie filmów i będzie git. W sumie to większość nie będzie pewnie cięta - będę nagrywać w aucie (mniej czasu na to można poświęcić:>) Ale i tak potem, przed wrzuceniem na YT, trzeba będzie to obrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za wszystkie porady.

karta pobytu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są naprawdę spoko narzędzia i programy do cięcia filmów, ich obróbki i wrzucania. Nawet na smartfonie można to spokojnie zrobić i to darmowym oprogramowaniem. Wiadomo, że wtedy już trzeba jakiś lepszy telefon posiadać, ale czy to problem?

Odpowiadając na pytanie z tematu - tak, da się zarabiać zdalnie. Sam jestem tego dobrym przykładem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy