FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja salonu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna_malk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 148

PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 11:47 am    Temat postu: Aranżacja salonu Odpowiedz z cytatem

Jak mam zaaranżować swój salon? Klasycznie czy nowocześnie? Który pomysł podoba Wam się najbardziej?
http://www.stronywnetrza.pl/inspiracje/aranzacje-salonu-klasyczny-salon-i-dekoracyjne-dodatki-do-salonu,1_374,9_141.html
http://www.stronywnetrza.pl/inspiracje/nowoczesne-meble-do-salonu-szara-sofa-i-czarne-meble-do-salonu,1_371,9_85.html
http://www.stronywnetrza.pl/inspiracje/nowoczesny-bialy-salon-w-stylu-skandynawskim-biale-aranzacje-salonow,1_366,9_116.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolcia82
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 110

PostWysłany: Pią Lis 22, 2013 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwestia gustu, intuicja i dobrze samopoczucie tym miejscu, w salonie zwykle spędzamy dość sporo czasu po powrocie z pracy oraz w weekendy, warto skupić się na odpowiednim wyborze kolorów, mebli i detali, grunt to wygodny wypoczynek
_________________
http://www.libra.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie podoba się połączenie klasyki z nowoczesnością i właśnie coś takiego starałam się zastosować u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ida89
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem druga wersja salonu jest najlepsza, najbardziej nowoczesna, do tych mebli dodałabyś jeszcze jakiś fajny kolor ścian i duży telewizor i miałabyś cudowny salon Smile Sama mam podobny i nigdy nie chciałabym w nim klasycznego wystroju Smile
_________________
Zmywaj w zmywarce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaM
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolę salon w stylu klasycznym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę jednak nowoczesny wystrój salonu. Klasyka już mi się nieco przejadła i wolę ją przełamać meblami i dodatkami bardziej na czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 16

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszystko zależy od Twoich (i Twoich bliskich) upodobań, nie da się tak na odległość stwierdzić. To zawsze jest wypadkowa gustów i w jakiejś tam mierze kompromis, no chyba że mieszkasz sama? Rolling Eyes

Jeśli jesteś singlem i nie musisz się za bardzo liczyć ze zdaniem innych osób to polecam styl rystykalny, mi się bardzo spodobał od czasu jak dostałam taka komodę:


fot. http://beautyhome.com.pl/pl/c/Meble/67

Dla mnie to istne cudo! Planuje dokupic jeszcze krzesło w podobnym stylu, Wadą jedyną jest to, że to uzależnia - masz jeden mebel a ciągle chcesz więcej! No ale wiadomo - nie każdy lubi taki klimat, tak jak ja nie lubię mebli "nowoczesnych". Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulka27
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 9:52 am    Temat postu: nowoczesny wystrój Odpowiedz z cytatem

mi zdecydowanie bardziej podobają się nowoczesne aranżacje, przyciągają wzrok, są często bardzo oryginalne, eleganckie, parę fotek takich aranżacji jest na www.pikstudio.pl tak mi się spodobały, że chyba sama pozmieniam trochę swoje wnętrza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jul1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nowocześnie
bo jest bardziej funkcjonalnie
_________________
Profesjonalne odlewnie metali kolorowych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie najbardziej przemawia klasyka. O wiele lepiej odnajduję się w takich wnętrzach niż w tych typowo nowoczesnych.
Widzę to tak: drewniane meble, kominek (oglądałam ostatnio materiały do budowy i w naprawdę przyzwoitych cenach możne je kupić: http://www.vitcas.pl/cegla-szamotowa), do tego np. owcza skóra na podłodze. Klasycznie i bardzo przytulnie, tak jak lubię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Succionoth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolę mieszać style-kombinować,dodawać-czasami zdarzają się naprawdę ciekawe kombinacje,które mogą się spodobać Wink
_________________
Kostka brukowa najlepszej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuLiTkA
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 40

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz być mocno niezdecydowana skoro zastanawiasz się czy wybrać nowoczesny czy klasyczny salon Wink Nowoczesny to przede wszystkim chłodniejsze barwy, z kolei klasyczny operuje beżami, brązami, oranżami czyli jest cieplejszy. To tak według mnie. Może zrób listę ulubionych kolorów i zobacz, które się częściej pojawiają w aranżacjach klasycznych, a które w nowoczesnych?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagi44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też podoba się nowoczesne wnętrze. Sama jestem an etapie unowocześniania mieszkania. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na wybudowanie kominka. Zawsze marzyłam, żeby go mieć. Mamy zamiar zrobić go również w nowoczesnym stylu. Ostatnio znalazłam ciekawy pomysł na funkcjonalną aranżację takiego kominka z zastosowaniem kratki ze zdjęciem na http://www.ventlab.pl/oferta2/fotokratka,1.html . Bardzo podoba mi się to rozwiązanie, dodatkowo to fajny i ciekawy dodatek do wnętrza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne pomysły a macie jakieś pomysły na urządzenie pokoju dla dziecka?
Mi się bardzo podoba połączenie szarego z intensywnym żółtym. Jest to połączenie idealne i dla chłopczyka i dla dziewczynki. Jakoś nie podobają mi się pokoje różowe czy niebieskie. Fajnie jest przełamać takie stereotypy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł, szary do wszystkiego pasuje, a ma bardzo dużo różnych odcieni. Ja jestem na tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy