FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lekarskie konsultacje online - mieliście okazję skorzystać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2022 5:52 am    Temat postu: Lekarskie konsultacje online - mieliście okazję skorzystać? Odpowiedz z cytatem

Lekarskie konsultacje online - mieliście okazję skorzystać?
Jakie macie tak szczerze opinie o takich tele poradach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radaporada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 3:56 am    Temat postu: Re: Lekarskie konsultacje online - mieliście okazję skorzyst Odpowiedz z cytatem

Marta30 napisał:
Lekarskie konsultacje online - mieliście okazję skorzystać?
Jakie macie tak szczerze opinie o takich tele poradach?


Jak na razie mam tylko dobre doświadczenia Smile
Kilka razy musiałam skorzystać z teleporady prywatnie, wybierałam wiec lekarzy do niej wg opinii w necie, dokładniej tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ i przyznam, że byłam miło zaskoczona. I czas jest dobry takiej porady i możliwość wypisania recepty intenretowej czy skierowania na badania.
Moge polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, już nie raz Smile i najlepsze jest to, ze takie konsultacje online są możliwe nie tylko z lekarzami pierwszego kontaktu ale także ze specjalistami takimi jak lekarz medycyny pracy. Nie wiem czy wszędzie tak jest ale w Medivicie w Warszawie na pewno tak https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, miły personel, rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 napisał:
tak, już nie raz Smile i najlepsze jest to, ze takie konsultacje online są możliwe nie tylko z lekarzami pierwszego kontaktu ale także ze specjalistami takimi jak lekarz medycyny pracy. Nie wiem czy wszędzie tak jest ale w Medivicie w Warszawie na pewno tak https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, miły personel, rozsądne ceny.


też słyszałam już o tej placówce. takie badania wstępne czy okresowe do pacy można zrobić sprawnie i bez kolejek a do tego często także bez wychodzenia z domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balistreri.jameson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 29, 2024 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pacjenci, którzy mają trudności z przemieszczaniem się, np. ze względu na wiek, niepełnosprawność fizyczną lub choroby przewlekłe o wiele chętniej korzystają z konsultacji lekarskich zdalnie, co umożliwia im łatwiejszy dostęp do opieki zdrowotnej. Ten sposób leczenia jest również preferowany przez osoby o zabieganym trybie życia - o wiele łatwiej jest się umówić na konsultację on-line, niż dostać do lekarza pilnie na miejscu.
_________________
Zdalne konsultacje lekarskie i e-recepty – świetna pomoc w nagłych sytuacjach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy