FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
antykoncepcja od pierwszej tabletki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 7:38 am    Temat postu: antykoncepcja od pierwszej tabletki Odpowiedz z cytatem

Zaczelam przyjmowac regulon. dzis biore 5-ta tabletke. Pierwsza przyjelam pierwszego dnia cyklu, za ktory przyjelam pierwsze plamienie. przed kazdya miesiaczka najpier plamie przez 2 dni a potem sie rozkreca. podobno plamienie nie jest jeszcze pierwszym dniem cylku. I co teraz? czy jestem juz bezpieczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zawsze pierwszego dnia plamienia przyjmuję tabletki antykoncepcyjne vines, dzięki temu wiem że jestem zabezpieczona właśnie od pierwszego dnia. Bo później to podczas współżycia musiałam się zastanawiać czy jestem bezpieczna czy nie. A tak to problem z głowy mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, dzisiaj antykoncepcja hormonalna jest jednak coraz częściej wybierana i zalecana, dlatego też warto się dowiedzieć więcej na jej temat

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antykoncepcja to poważna sprawa, także należy po prostu w odpowiedni sposób do niej podejść. Jeśli ciągle masz co do niej wątpliwości lub po prostu pytania to zajrzyj na https://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcyjny-qa-czyli-o-co-najczesciej-pytaja-kobiety/. Znajdziesz tutaj wiele wskazówek i prawdziwych odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej czarno to widzę. Lepiej zdecydować się na legalny zabieg sterylizacji w Czechach albo wkładkę - z powodzeniem można ją legalnie wykonać w https://ginekologicznie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 297

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinnas byc zabezpieczona od pierwszej tabletki, ale jak są jakies watpliwosci , to mozna zawsze zastosowac dodatkowe zabezpieczenie Smile ja teraz biore drovelis, zaczełam dokladnie tak jak bylo opisane w ulotce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy