FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
leczenie uzależnień kraków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 107

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 9:30 am    Temat postu: leczenie uzależnień kraków Odpowiedz z cytatem

Hej. Słyszał ktoś z was o leczenie uzależnień kraków? Zbieram opinie na temat tego ośrodka i będę wdzięczny za jakieś wasze jeśli kojarzycie to miejsce. A może ewentualnie ma ktoś coś do polecenia w Krakowie jeśli chodzi o walke z nałogami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie walka z uzależnieniami to bardzo trudny temat. Jednakże mamy dzisiaj do wyboru takie oferty, jak chociażby ta w DetoksVip https://g.page/r/CTcwuiB1m5DVEAE . Ośrodek zapewnia takie terapie jak: odtrucie lekowe warszawa, odtrucie alkoholowe, czy też detoks narkotykowy warszawa, a co najważniejsze jest renomowanym ośrodkiem- 5 gwiazdek w rankingu i leczy się tam pacjentów, aż do całkowitego zerwania z nałogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2020
Posty: 91

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego ośrodka nieopodal Krakowa to zerknijcie na Ośrodek Terapii Wiosenna. Od wielu lat pomaga ludziom wyjść z uzależnień takich jak narkomania, lekomania, alkoholizm czy uzależnienie od hazardu. Oferują możliwość skorzystania z terapii dojazdowej oraz stacjonarnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak konkretne to nie wiem gdzie znajdują się tego typu ośrodki leczenia uzależnień. Ale z tego co słyszałam, to można znaleźć takie ośrodki dzięki takiemu Ranking ośrodków terapii. Tutaj maja bardzo dużą bazę danych jeśli chodzi o takie ośrodki leczenia uzależnień. Także myślę, że warto z takiego rankingu skorzystać. Ja w każdym bądź razie jak potrzebowałam takiego ośrodka to dzięki temu Rankingowi znalazłam ośrodek nawet niedaleko miejsca zamieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Lip 10, 2021 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, aby przed wybraniem danego ośrodka znaleźć o nim opinie i wybrać najwłaściwszą placówkę. Polecę Ci też rozważenie takiej opcji jak detoks alkoholowy w Głogowie. Zaleca się go właśnie przed terapią bądź zaszyciem alkoholowym. Przed każdym zabiegiem, pacjent odbywa obowiązkową konsultację medyczną, weryfikującą występowanie wszelkich chorób i dolegliwości. Odtruwanie przeprowadza się także w domu pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić ośrodek Terapie Tu i Teraz - mają bardzo profesjonalne podejście do leczenia alkoholizmu. Jeśli zastanawiacie się, czy faktycznie potrzebna jest terapia, warto zrobić taki test na alkoholizm https://www.alkoholizm.org.pl/test-na-alkoholizm-jak-rozpoznac-problem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak uzależnienie jest jak choroba z którą należy walczyć w odpowiedni sposób. Dlatego też szukałam ośrodka niedaleko nas. I tak trafiłam na ośrodek Nefo. Jest to miejsce w którym to każda osoba uzależniona na spokojnie może podjąć walkę ze swoim uzależnieniem. Także uważam, że warto podjąć walkę z uzależnieniem w tym ośrodku.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L)))

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Sro Paź 06, 2021 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam o tym miejscu ale ze swojej strony mogę polecić ośrodek Krajna. Mam znajomego, który tam właśnie się leczy i jego rodzina jest zadowolona z efektów. Mówią, że chłopak dochodzi do siebie i jest na prostej drodze do wyleczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ujasu1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy komuś pomogła taka terapia?
_________________
Jeżeli ktoś jest uzależniony od alkoholu to warto zadbać o odpowiedni detoks alkoholowy Lublin. Sprawdź więcej na ten temat pod tym adresem https://pureaesthetic.pl/leczenie-alkoholizmu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współcześnie istnieją różne metody wychodzenia z uzależnień. Jedną z nich, powszechnie wybieraną jest farmakologiczne leczenie awersyjne, do którego zalicza się wszywka alkoholowa Esperal. Jest on środkiem farmakologicznym, uwalniającym stopniowo swoją substancję aktywną do krwioobiegu Pacjenta. Myślę, że bardziej szczegółowe informacje w tej kwestii znajdziesz też na https://esperallodz.com/. Wszywkę alkoholową warto włączyć na samym początku rozpoczęcia działań terapeutycznych, ponieważ środki farmakologiczne skutecznie odstraszają od sięgania po alkohol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justim
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam spróbować - ⭐Esperal Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam https://medox.org.pl/ . Pracują tutaj osoby z wielkim doświadczeniem, które skutecznie pomagają nam wyjść z uzależnienia. Otrzymacie tutaj naprawdę wielkie wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferucini56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę tak jak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 234

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zobaczcie na stronę kliniki, która oferuje terapię odwykowa moim zdaniem to będzie dla was odpowiednia terapia Zapisujcie się do takich polecanych specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy