FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Polerowanie szyb okienych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HankaK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 10:07 am    Temat postu: Polerowanie szyb okienych Odpowiedz z cytatem

Cześć,
mam problem z szybą w domu. Pies skacząc na szybę w oknie tarasowym mocno ją porysował. Wygląda to bardzo nieestetycznie, dlatego chcę coś z tym zrobić.
Kolega w pracy doradził mi żebym wypolerowała szybę, oczywiście nie samodzielnie Smile Chcę wynająć jakąś ekipę/fachowca który zrobi to profesjonalnie i usunie rysy z szyby. Możecie kogoś polecić z okolic Warszawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AntP
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Hania Wink

Jakiś czas temu (pewnie z rok) miałem podobny problem z szklaną balustradą na balkonie. Polerowanie robiła mi firma z Warszawy - https://polerowanie-szyb.pl/
Bardzo dobrze im to wyszło, bo na szkle nie zostały prawie żadne rysy i wygląda bardzo dobrze do dnia dzisiejszego! Także mogę ich polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy