FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podolog Rzeszów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 10:36 am    Temat postu: Podolog Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Witam. Od trzech miesięcy mam problem z wrastającymi paznokciami na lewej stopie i szukam konkretnej placówki, która pomoże mi z tym problemem. Znacie jakiegoś podologa w Rzeszowie, który specjalizuje się w tej kwestii? Byłam u jednego lekarza specjalnie na Śląsku, ale niestety nie uzyskałam pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrastające paznokcie to koszmarny problem, sama przez ponad rok nie mogłam sobie z tym poradzić, a też odwiedziłam kilku lekarzy i nie było skutku, a problem się pogłębiał. W Rzeszowie pomógł mi https://instytutpodologiczny.pl/ w bardzo krótkim czasie i na ten moment wszystko jest super. Z takimi schorzeniami warto trafić na odpowiedniego specjalistę - mnie się to udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to dlaczego nie spróbować? Ja osobiście szukam kosmetyków do paznokci, które będą jednocześnie dobrej jakości i w przystępnej cenie. Czytając artykuł na stronie https://radioolsztyn.pl/odpowiadamy-na-3-najczestsze-pytania-osob-rozpoczynajacych-przygode-z-lakierami-hybrydowymi/01689429 zastanawiam się, co sądzić o takich kosmetykach. Jakie macie na ten temat zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy