FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchnia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korektor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 7:31 pm    Temat postu: Kuchnia Odpowiedz z cytatem

Witam, zamarzył mi się remont i zupełnie nowa kuchnia, czy ktoś z Was poleci sprawdzony sklep, w którym znajdę blaty granitowe, Warszawa lub okolica? Będę wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Berese
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie macie tam w Warszawie castoramy? Tam chyba najszybciej dostaniesz te blaty
malinowa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania kuchni to warto było by pomyśleć też o jej wyposażeniu. Wiem, ze spory wybór takich rzeczy można znaleźć u nich https://mykitchen.pl/akcesoria-kuchenne i to w bardzo korzystnych cenach. Uważam, że warto tam zaglądać bo są mega ciekawe rzeczy. Ja wypatrzyłam kilka do swojej kuchni i jeszcze mam zamiar przejrzeć więcej rzeczy, bo brakuje mi w mieszkaniu dosłownie wszystkiego Smile
Powrót do góry
bergamesca
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kuchnie Warszawa, to ja mogę polecić Qchnie.pl, robią naprawdę świetnej jakości meble, a to się niestety nieczęsto zdarza. Jakość przede wszystkim należy brać pod uwagę, jak się wymienia meble, to już z głową i na lata Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: