FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Niedrogie meble do kuchni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 5:18 am    Temat postu: Niedrogie meble do kuchni Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje waszej pomocy ponieważ ogarniam nowe mieszkanie chciałabym kupić gotowe meble do kuchni w sensie żeby wyglądały jak pod wymiar czy ktoś korzystał z tych marketowych czy jeszcze skądś? I w miarę tanio kupił takie meble? Ponieważ na początku chce wynajmować to nie chce wrzucać się na za duże koszty.... Mój aneks kuchenny ma dl 340 cm i szerokość 170cm czy ktoś miał podobny wymiar?Wink i kupował takie meble?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowałam meble do kuchni w Leroy Merlin Możesz zajrzeć sobie na ich stronę i stamtąd ściągnąć sobie planer do zaprojektowania wnętrza kuchni. Nie jest to takie trudne, wszystko jest przejrzyste. Zobaczysz tam wstępną cenę. Aczkolwiek polecam bardziej umówić się na spotkanie z projektantem, jest opcja zaprojektowania kuchni pod wymiar na miejscu Potem cena za projekt jest odliczana od ceny mebli kuchennych (jeśli oczywiście zdecydujesz się na kupno).
Meble będą docięte pod wymiar, tak więc będą wygladały tak jak wykonane na wymiar:
https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html

Na tej stronie możesz sobie zobaczyć przykładowe zestawy mebli kuchennych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitatt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 11:23 am    Temat postu: Meble kuchenne Odpowiedz z cytatem

Zobacz tu, najtańsze ok 551zł za zestaw - https://mirat.eu/zestawy-mebli-kuchennych?product_list_order=price_asc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cummings.jerod
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedrogie meble najdziesz w IKEA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm ja jak szukałam mebli do kuchni to naprawdę sporo firm przejechałam i sprawdzilam. Ostatecznie kupiłam a potem zleciłam montaż mebli z Ikei Smile montaż ogarnęli mi panowie z https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ Kurcze super ludzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwcia44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2021
Posty: 3
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Ikea to zdecydowanie mój ulubiony sklep jeśli chodzi o kupowanie... wszystkiego Razz
_________________
tani transport kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie kuchnie takie maja
castorama
obi
leroy merlin
nawet w sklepie ikea można dostac meble w dobrej cenie
Sklepów z meblami jest bardzo wiele, porównaj sobie ceny w sieci: https://coupondojo.pl/ Na stronie zobaczysz sobie informacje ktore sklepy obecnie mają dobre warunki cenowe.

Każdy sklep ma tańszą linie. W której na pewno zmieścisz się ze swoimi możliwościami finansowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy