FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Edukacja
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 5:28 pm    Temat postu: Edukacja Odpowiedz z cytatem

Witajcie, Jak ktoś z Gliwic poszukuje szkoły policealnej z bogatą ofertą kierunków to polecam http://www.ecollege.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukację na każdym jej etapie trzeba cenić i szanować. Nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę, tylko uczyć się systematycznie. Wiem co mówię, ponieważ udzielam dużo korepetycji gimnazjalistom, którzy nie uważali na lekcjach i obudzili się z ręką we wiadomo czym. Z dużym trudem idzie im np. napisanie charakterystyki postaci bohatera lektury szkolnej czy postawienie przecinak w odpowiednim miejscu. A wystarczyło się uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobre liceum, to warto sprawdzić jaką ofertę mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej. Mają tam bowiem nowatorskie metody nauczania. jest to naprawdę bardzo przyjazna szkoła, która pobudza kreatywne myślenie. Właśnie w takich miejscach warto się uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja polecę tą szkołę http://ck-prestige.pl/ osobom z Zielonej Góry lub okolic. Moja córka niebawem rozpocznie tam naukę na kierunku technika usług kosmetycznych. Ja sama myślę o kilku szkoleniach, które mają w swojej ofercie. Grunt to inwestować w siebie i zdobyć nową wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić stronę http://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Tu i nauczyciele i maturzyści znajdą bardzo ciekawie i nowocześnie opracowane podręczniki. Ja znalazłem tu maturalne karty z geografii, dla mojej córki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio myślę nad kursem z języka angielskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukacja jest bardzo ważna, warto więc dbać o nią od najmłodszych lat. Jako rodzice się staramy, tylko czasem dzieciom brakuje zapału i motywacji do nauki. Z drugiej zaś strony, jest mnóstwo dzieci, które by chciały przyłożyć się do nauki, ale niestety warunki finansowe ich rodzin nie są na tyle dobre, by starczało chociażby na podstawowe przybory szkolne. Utrudnia to z pewnością ich edukację, przekłada się również na kontakty z rówieśnikami, czy nawet na sferę psychiczną. Razem możemy pomóc dzieciakom z najbiedniejszych domów, gdyż aktualnie trwa akcja "powrót do szkoły" organizowana przez Fundację Pociecha - zebrane środki zostaną przeznaczone na wyprawki szkolne. Akcję możemy wspomóc dowolną kwotą, więcej szczegółów na stronie http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie chcesz bądź nie możesz iść na studia które sobie wybrałaś to warto rozważyć wybór szkoły policealnej i już kształcić się w konkretnym kierunku. Wspomniane wcześniej szkoły Cosinus mają świetnie przygotowaną ofertę kierunków oraz co ważne możliwość nauki zupełnie za darmo przez cały okres w systemie zaocznym, więc dla mnie na kierunku Administracji zajęcia zupełnie nie kolidowały z pracą. A po jej ukończeniu dodatkowo awansowałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nieprawda, że studia musi mieć każdy. W niektórych pracach dużo ważniejsze jest doświadczenie niż tak naprawdę papier, który może zdobyć każdy. Na studiach nie uczą niczego praktycznego. Uważam, że na studiach powinno się zrezygnować z takich przedmiotów jak wf. To tylko zabiera studentom ich cenny czas. Więcej o Studiowaniu możecie poczytać na http://edukacja-wyzsza.pl/. Fajnie jest mieć wyższe wykształcenie, ale kierunek wybierajcie z głową. Nie ma się też co męczyć, więc jeżeli wam się nie spodoba to śmiało decydujecie się na zmianę kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez szkola dla dziecka musi byc odpowiednia. Juz od szkoly podstawowej warto dbac o dobra edukacje. Ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Wawie nam sie spodobala. Ciekawe dla nas bylo to, ze nie ma tam prac domowych, ale wlasnie rozmowa z nauczycielami nas do niej przekonala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej iść na studia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że szukałam jakiś ciekawych kierunków studiów podyplomowych dla nauczycieli. Znajoma wskazała mi ofertę Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych - http://pcud.edu.pl/ i faktycznie, bardzo ciekawe mają zajęcia. Interesujące są zwłaszcza z dziedziny integracji sensorycznej, superpedagogiki, artterapii, gimnastyki/ rytmiki/ tańca. Ale oczywiście oferta jest dużo bardziej rozbudowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o edukacje naszych dzieci to warto sie zapoznać z portalem jakim jest https://epedagogika.pl/profilaktyka-i-wychowanie/media-i-nowoczesne-technologie-szansa-na-lepsza-edukacje-2876.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo istotnych informacji które na pewno Ci sie bardzo przydadzą. Warto sie nimi zainteresować jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tych czasach jeśli nie studiujesz medycyny albo prawa, to studia do niczego ci się nie przydadzą. Wszystkie niezbędne kwalifikacje można zdobyć na kursach. Studia są przeładowane niepotrzebnymi zajęciami, tzw. "zapchaj dziurami". Studenci teraz nawet nie piszą sami prac, tylko korzystają z firm typu pisanie prac, albo pomoc w pisaniu prac. Studia nie wymagają praktycznie żadnego wkładu.
Ja rozumiem, że studia ogólnie rozwijają człowieka, ale żeby tak rzeczywiście było, to plany studiów muszą być ułożone w przemyślany sposób. W tym momencie, kiedy patrzę na istniejące plany studiów, to załamuję ręce i chce mi się płakać Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto też to połączyć tak jak zrobiła to sieć szkół Cosinus która przygotowała szeroki wybór kierunków zarówno w szkole policealnej jak i kursów zawodowych dzięki czemu na przykład będąc słuchaczem można liczyć na dużo niższą cenę właśnie na kursy tak jak było to w moim przypadku w zakresie manicure hybrydowego, a uczęszczałam w Warszawie na kierunek "Kosmetyka".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy