FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Typy zabudowy mieszkaniowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 11:46 am    Temat postu: Typy zabudowy mieszkaniowej Odpowiedz z cytatem

Który typ zabudowy mieszkaniowej jest obecnie najbardziej pożądany w przypadku domów jednorodzinnych? Z tego co się orientuje, to trendy zmieniają się dość dynamicznie, więc ciężko jest mi się do tego odnieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli robisz to dla siebie to rób tak jak Ty tego oczekujesz, a nie pod modę. Ogólnie warto stawiać na ekonomiczność, aby wszystko było wszechstronne. Jest sporo różnych artykułów, które trochę podpowiadają w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że nie mam jakiegoś konkretnego doświadczenia w tym temacie. Myślę, że to spora przeszkoda i boję się, że popełnię jakieś błędy przy wyborze, a zależy mi jednak na tym, by wszystko zostało dobrze zrobione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją typy zabudowy, niektóre artykuły na blogach naprawdę dobrze rozwijają ten temat i dowiesz się z nich wszystkiego, co będzie potrzebne, ja ostatnio trafiłem na stronę infobudownictwo.pl i tam jest właśnie artykuł tego typu, który polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy