FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy pracować za granicą?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wspinacz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 11:07 am    Temat postu: Czy pracować za granicą? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim forumowiczom.
Czy znacie może jakieś sprawdzone oferty pracy za granicą? Waszym zdaniem warto wyjeżdżać z kraju za chlebem? Ja się zastanawiam czy np. ten portal z ofertami pracy jest wart uwagi http://www.lavora.pl/
_________________
Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym nie umiała pracować za granicą, za bardzo tęskniłabym za domem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ama78
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 33

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić kilka portali: pracaholandia.com, pracabelgia.com, praca-niemcy.com czy pracanorwegia.pl. Takich ofert pracy jest naprawdę sporo, warto poszukać w internecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak to gdzie pracować? Na zmywaku przecież!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie, Ty musisz podjąć decyzję, ale jeśli Ci bardzo zależy, to możesz np. sprawdzić sobie ofertę opiekunki osób starszych w Niemczech. Tutaj https://www.carework.pl/ masz sprawdzoną agencję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wolałbym tego uniknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca opiekunki jak najbardziej tak ale do dzieci i w USA, podobają mi się wyjazdy jako au pair https://www.aupair.aifs.pl/ do Stanów, to fantastyczna przygoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Stanów bym nie pojechała. Za daleko, zupełnie inna kultura, inny świat. Ale już do Niemiec, jako opiekunka osoby starszej czemu nie. Moja znajoma tak pracuje i jest zadowolona. W domu jest stosunkowo często, a że nie ma dzieci to i za bardzo za tym domem nie tęskni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciężka, fizyczna praca, w dodatku obciążająca także psychikę (obcy kraj, obcy język, z dala od rodziny). Nie każdy jest w stanie podołać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma cierpliwość do opieki nad osobami starszymi i jest sobie poradzić z tęsknota za krajem, to taka praca jest na pewno korzystna pod względem finansowym. Jeden warunek tylko musi być spełniony. Trzeba szukać ofert pracy przez sprawdzone firmy, jak np. http://medira.pl/. Tak by mieć zapewnione, że praca będzie legalna, pensja wysoka i na czas, opłacone ubezpieczenie. Z żadnymi firmami, które nie oferują tego w pakiecie, nawet nie warto rozmawiać, bo można sobie tylko krzywdę zrobić i wrócić co najmniej rozczarowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością praca za granicą jest bardziej opłacalna, ale nikt nie powiedział, że w Polsce nie można dobrze zarabiać. Na pewno warto zdecydować się na karierę kuratora sądowego bądź społecznego. Tutaj: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/909/jak-zostac-kuratorem-spolecznym-lub-sadowym można dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, aby nim zostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wcale nie trzeba wyjeżdżać z kraju. Pracy w Polsce jest naprawdę wiele tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Ze swojej strony mogę Wam polecić portal sprzedawców https://www.esprzedawca.pl/ ,gdzie znajdziecie naprawdę wiele ofert w branży jaką jest sprzedaż. Sam pracuje jako sprzedawca i jestem naprawdę zadowolony zarówno z pracy jak i zarobków Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadzik90
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia wiem, że nie. Po liceum byłem przez dwa lata w londynie i za bardzo tęskniłem za rodziną, znajomymi. Zresztą, teraz mam wrażenie że coraz łatwiej o dobrą pracę tu na miejscu. Mój znajomy ostatnio zatrudnił się w Bridgestone Poznań i naprawd,e nie ma powodow do narzekania. Wiadomo, pracowac trzeba, ale zatrudnienie jest stabilne, no są też liczne benefity dla rodziny, z ktorych warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą to często jest dla wielu ludzi szansa na lepsze życie i wyższe zarobki. Niesie jednak za sobą również wiele zagrożeń... Poczytaj sobie najlepiej przed wyjazdem do pracy za granicą info ze strony http://powiatowa.info/rozne/reklama/21536-utrata-dokumentow-za-granica-jak-postepowac-w-takiej-sytuacji o tym co robić w przypadku utraty dokumentów, to się serio przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą jest świetna alternatywą. Tam można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Trzeba jednak uważać bo jest wielu naciągaczy. W pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za zaufana agencją pracy. Od siebie mogę wam polecić www.beetsma.pl Oni mają doświadczenie w załatwianiu pracy za granicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy