FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zaciszne miejsce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benkapal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 1:39 pm    Temat postu: Zaciszne miejsce Odpowiedz z cytatem

Ile można jeszcze wytrzymać w dużym mieście? Mam już tego dość. Postanowiłam w końcu odejść od tego miejskiego zgiełku. Potrzebuję jakiegoś cichego miejsca wraz z sympatyczną okolicą. Nie liczy się odległość, może to być nawet drugi koniec Polski. Szukając znalazłam tylko to pasujące do moich kryteriów https://osiedlesielanka.pl/ . Polecicie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajne jednak miasto to miasto a można i znaleźć zaciszne miejsca. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że w mieście można znaleźć cichą, spokojną i zieloną okolicę, np. Bemowo czy Wilanów w Warszawie. Piękne inwestycje się tam budują!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Luśką, miasto to nie tylko zgiełk i hałas. Znajoma mieszka właśnie na Wilanowie w Warszawie i jak jedziemy do niej to czasami się zastanawiam czy na pewno jesteśmy w środku miasta. Ma dom z ogrodem i jest tam naprawdę cicho! za każdym razem powtarza mi, żebym dzwoniła do Jaworskiego niech coś szuka i dla mnie (Eugeniusz Jaworski, jej pośrednik z RE/MAX Centrum). Na taki dom to mnie stać raczej nigdy nie będzie, ale o mieszkaniu w tej okolicy na pewno kiedyś pomyślę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislaw23
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 16

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrzeża miast, moim zdanie, sa dobrym wyborem Smile Spokój, cisza i nie trzeba przemierzać dalekiej drogi do sklepu czy lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużych miastach też można zadbać o odpowiednie wyciszenie. Wystarczy skorzystać z ofert tego typu sklepów https://www.mega-acoustic.pl/ i zastosować w pomieszczeniach izolacje akustyczne. Jest spory wybór takich materiałów na rynku. Można wybrać coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy