FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kamizelka jeździecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 09, 2023 5:46 am    Temat postu: Kamizelka jeździecka Odpowiedz z cytatem

hej!
Moja córka zaczyna przygodę z jeździectwem i chciałabym jej kupić porządny strój. Czytałam, że bardzo ważna jest kamizelka jeździecka. Nigdy takiej nie kupowałam i w ogóle nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie - możecie mi podpowiedzieć jaka kamizelkę wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Wto Paź 10, 2023 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre podejście - odpowiednie wyposażenie to podstawa. Kamizelkę najlepiej kupować taką, która chroni plecy i kość ogonową. Są takie kamizelki, które można założyć pod kurtkę - wydaje mi się, że teraz jak już jest chłodno i trzeb dziecko grubiej ubrać na trening to taka kamizelka będzie dobra. Zerknij sobie na Ceneo - tam znajdziesz bardzo duży wybór kamizelek jeździeckich. Możesz porównać parametry różnych modeli, wtedy łatwiej będzie Ci wybrać taką, która zapewni najlepsze bezpieczeństwo podczas jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy