FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrzewanie bezobsługowe - elektryczne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 5:31 pm    Temat postu: Ogrzewanie bezobsługowe - elektryczne? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o ogrzewaniu elektrycznym. To chyba najmniej obsługowy system z tych na rynku. Nic nie trzeba robić. Sam działa. Jak to się u was sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przymierzam do wymiany tradycyjnego ogrzewania CO na panele na podczerwień. Uważam, że to jest najlepsza opcja, a do tego w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną mega tania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lumenprof
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, ze ogrzewanie elektryczne to jedno z najlepszych rozwiązań jakie można zaimplementować w domu. Masz rację z tym, że jako prawie bezobsługowy system sprawdza się znakomicie. Wystarczy ustawić temperaturę, która Ci odpowiada i wszystko załatwione. Nie trzeba martwić się, żadnymi piecami, czy wstawaniem w nocy, żeby dołożyć do pieca. Używam takiego rozwiązanie od 4 lat i jestem całkowicie zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam właśnie jestem w trakcie wymiany tradycyjnego ogrzewania na panele na podczerwień. Wykonuje u mnie Eco Partner z Rokietnicy. Świetni znawcy tematu i profesjonaliści w swej pracy. Zdecydowałem się na ten wybór dzięki teściom, którzy to ogrzewanie mają od 2 lat i są mega zadowoleni właśnie dlatego, że nie trzeba go doglądać, a użytkowanie nie kosztuje fortuny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RomGo napisał:
Sam właśnie jestem w trakcie wymiany tradycyjnego ogrzewania na panele na podczerwień. Wykonuje u mnie Eco Partner z Rokietnicy. Świetni znawcy tematu i profesjonaliści w swej pracy. Zdecydowałem się na ten wybór dzięki teściom, którzy to ogrzewanie mają od 2 lat i są mega zadowoleni właśnie dlatego, że nie trzeba go doglądać, a użytkowanie nie kosztuje fortuny.


A duzy mają dom? I jakie koszta ogrzewania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teściowie mają dom 100m2, który jest ocieplony i za cały sezon grzewczy kosztuje ich około 2200zł Najważniejsze jest jednak to, że z wiekiem jest mniej energii, a takie ogrzewanie nie wymaga zaangażowania i ciężkich prac związanych ze składowaniem opału czy czyszczeniem pieca i wynoszeniem popiołu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy piecyk gazowy do łazienki taki jak tutaj https://termplus.pl/ i powiem szczerze, ze jest genialny! Ogrzewa bez problemu cały dom i jest prosty w obsłudze. Od samego początku chciałam mieć ogrzewanie gazowe. To duża wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatata21
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 49

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie zmienić ogrzewanie w swoim domu to zdecydowanie zachęcam, aby zdecydować się na pompy ciepła, które są bardzo wygodnym i jednocześnie oszczędnym rozwiązanie. Mogę polecić pompy ciepła Varme, gdzie do ich produkcji wykorzystano najlepszej jakości podzespoły. Ich pełną ofertę możecie znaleźć na https://varme.tech/, gdzie znajdziecie urządzenia typu SPLIT oraz monoblok. Urządzenia od Varme są oczywiście bezobsługowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenośne grzejniki np. grzejniki na podczerwień https://termoplaza.pl/sklep/ są łatwe w instalacji i można je łatwo przenosić między pomieszczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucky napisał:
Przenośne grzejniki np. grzejniki na podczerwień ermoplaza.pl/sklep/ są łatwe w instalacji i można je łatwo przenosić między pomieszczeniami.


ja nie do końća byłam zadowolona z takiego ogrzewania, w domu juz planuje na pewno https://www.mabo.info.pl/pompy-ciepla-w-energooszczednym-budownictwie/
pompy ciepla Smile i to jest cos fajnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i jest bezobsługowe. Ale z pewnością nie najtańsze. Wszyscy wiemy ile teraz kosztuje prąd. Dlatego takie centralne ogrzewanie trzeba dobrze przemyśleć. Jest sporo alternatyw, tańszych, a równie skutecznych. System ogrzewanie to inwestycja na lata i trzeba ją dobrze przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy