FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna i drzwi do domu - Poznań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 5:30 am    Temat postu: Okna i drzwi do domu - Poznań Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu w Poznaniu? Jeżeli tak, to na co zwracaliście uwagę i gdzie ich szukać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście w zakresie wyboru dobrej stolarki okiennej do swojego domu zwrócili również uwagę na firmę Domega. To co ich wyróżnia to ogromne doświadczenie, rozbudowana oferta oraz całkiem dobrymi cenami i też wyłącznie topowymi producentami w tym zakresie. Stawiają na najwyższy standard i też brak problemów przy pilnowaniu terminów oraz dokładnego wykonania samego montażu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mogę się zgodzić, obsługa chętna do pomocy! Jednocześnie topowi producenci i zachowanie wszystkich standardów. Na pewno się nie zawiedziecie i liczę, że cała transakcja będzie w pełni zadowalająca wraz z ciepłym montażem. Wszystko po sobie posprzątali, także mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mega! Na pewno zerknę w takim razie co mają i mam nadzieję, że jeszcze trochę podpowiedzi się tutaj w temacie pojawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto poszukiwania na pewno rozpocząć od firmy Domega w przypadku której akurat przy całej realizacji zakupu i oczywiście wykonanego montażu jesteśmy zadowoleni. My zdecydowaliśmy się postawić na nich i nie żałujemy podjętych decyzji, tym bardziej że bez problemów udało nam się zmieścić w budżecie oraz ustalonych konkretnych terminach realizacji. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 804

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z ich salonu mieszczącego się w Swarzędziu przy ul. Cieszkowskiego 92 także zdecydowanie mogę polecić, bardzo dobra firma z dużym doświadczeniem w realizacji. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 3:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam, że jeśli chodzi o wybór profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru porządnej stolarki okiennej, drzwi, bram, czy rolet zewnętrznych to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega. Przede wszystkim świetna organizacja, skuteczna ekipa montażowa i jednocześnie konkretne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy