FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klasat1972
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Knoxville

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 12:31 pm    Temat postu: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU Odpowiedz z cytatem

Wynajęliśmy mieszkanie w bloku, 3 piętro, wszędzie na około bloki, na wprost, po bokach.. no i brak rolet. Trochę to przeszkadza, szczególnie wieczorem, będę się krępować przejść chociażby na bieliźnie do łóżka.. a latem upał, bo okna od strony słonecznej. No i tu moje pytanie, kto powinień kupić rolety? Ja czy właściciel? okna są niestandardowe, więc trzeba kupić na wymiar, jak się wyprowadzę, to po co mi rolety, jak nie będą pasować na inne okna. Zasłon też nie mogę powiesić, bo jest pojedyńczy karnisz. Czy mogę mówić właścicielowi że kupię rolety i żeby odliczył od czynszu?
_________________
Jak leczyć rumień skóry twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rolety
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to kwestia dogadania, właściciel nie musi kupować takich rzeczy zwłaszcza że wynajmując widziałaś stan mieszkania. Myślę. że to jego dobra walo. Polecam sklep https://www.knall.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, wszystko zależy od tego jak dogadasz się z właścicielami mieszkania, bo rolety nie są niezbędną rzeczą w mieszkaniu i właściciel mieszkania moze nie zgodzić się na to zwłaszcza jeśli jesteście nowymi lokatorami. Ja sama wynajmuje mieszkanie i starając się uzyskać dość dobry standard tego mieszkania zamontowałam rolety dzień noc z tej oferty http://www.grako.pl/pl/offer/dzien-i-noc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy