FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki smartfon dla nastolatki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łucja88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2020
Posty: 91

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 1:07 pm    Temat postu: Jaki smartfon dla nastolatki Odpowiedz z cytatem

Cześć, jakie telefony mają wasze dzieciaki? Wiem, że szpanerskie jest posiadanie Iphone ale jednak za cenę takiego flagowca możemy kupić używane auto.. Mój syn chce nowy telefon ale na szczęście nie ma aż takich wymagań. Zaproponowałam mu ten model https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/samsung-galaxy-m51-specyfikacja i jest bardzo zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KABECZYNSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej żadny. Ja w ogóle nie używałem telefonu jak byłem młody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wnitzsccheee
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzież idzie równo do przodu z technologią, więc może zapytaj jaki by chciała i ewentualnie wspólnie to przedyskutujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz młodzi chcą mieć szczególnie modele telefonów od apple. Drogie bardzo, dlatego często decydują się na używane modele. Polecam przeczytać przed zakupem takim porady na https://smartix.pl/ . Doradzają jak sprawdzić pochodzenie telefonu, czy nie jest czasami kradzionym modelem. Taki zakup to byłyby same problemy przecież. Lepiej nie ryzykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każda nastolatka ucieszy się gdy dostanie Xiaomi Mi 10 T Pro , gdyż ten smartfon to prawdziwy hit. Ma wyjątkowe parametry, a aparat robi świetnej jakości zdjęcia, również z przedniej kamery. Polecam zajrzeć na stronę https://www.ceneo.pl/97591185 i dowiedzieć się na temat specyfikacji produktu. Taka niespodzianka ucieszyłaby każdego, nawet najbardziej zbuntowanego nastolatka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno taki telefon nie powinien być mocno drogi. Niestety, ale dzieci często gubią lub psują takie urządzenia i pojawia się wtedy problem. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://mimarkt.pl/telefony-mi/ . Mają tam bowiem naprawdę sporo ciekawych propozycji. Można tam z powodzeniem wybrać telefon, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, dzisiaj jednak im bardziej funkcjonalny telefon, tym lepiej.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to jaki telefon kupić to ja wiem pytanie tylko jest takie, bo niby mogę kupić ten telefon w Siemiatyczach u mnie stacjonarnie, ale z drugiej strony przeglądam oferty sklepów internetowych i w wielu z nich ceny są równie korzystne tylko trzeba czekać na wysyłkę. Gdzie byście doradzali kupić na miejscu czy przez neta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goskaxd
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od tego na jakim systemie operacyjnym ma pracować, czy wybór padnie na android czy Apple OS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co wyrzucać telefon jak można wysłać go na serwis i w sumie odratować go za niską cenę. Może akurat wam się o uda. Ja też mam Iphona i szkoda by mi go było go wyrzucać. Znalazłam tak bardzo fajny serwishttps://www.macforce.pl/serwis/naprawa-telefonow-iphone/wymiana-wyswietlacza-w-iphone-w-warszawie/ specjalizują się tu we wszystkich sprzętach od firmy Apple.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać dziecko jaki telefon mu się marzy i wówczas wspólnie zadecydować czy możemy pozwolić na zakup takiego czy jednak muszą być jakieś ustępstwa. Jednak zakup telefonu to nie wszystko gdyż ważny jest pakiet na rozmowy i internet. My wybraliśmy bardzo atrakcyjny pakiet W Otvarta, przenieśliśmy do tej sieci wszystkie nasze telefonu gdyż w końcu mamy rozmowy bez limitu i szybki internet 5G. Z zasięgiem nie ma żadnych komplikacji gdyż ten operator działa na nadajnikach plusa, który wszędzie jest dostępny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariola napisał:
Najlepiej zapytać dziecko jaki telefon mu się marzy i wówczas wspólnie zadecydować czy możemy pozwolić na zakup takiego czy jednak muszą być jakieś ustępstwa. Jednak zakup telefonu to nie wszystko gdyż ważny jest pakiet na rozmowy i internet. My wybraliśmy bardzo atrakcyjny pakiet W Otvarta, przenieśliśmy do tej sieci wszystkie nasze telefonu gdyż w końcu mamy rozmowy bez limitu i szybki internet 5G. Z zasięgiem nie ma żadnych komplikacji gdyż ten operator działa na nadajnikach plusa, który wszędzie jest dostępny.


cała moja rodzina też przeniosła numery do tej sieci. Mamy abonament o! najlepsza 5G i za 1 numer płacimy tylko 14,99 zł miesięcznie. w tym są oczywiście nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci. najlepsze jest to, ze umowa jest bezterminowa co osobiście uważam za ogromny atut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmet.christiansen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby, które zainteresowane są aplikacjami służącymi do namierzania telefonu, muszą pamiętać o tym, że nigdy nie powinno pobierać się ich z niepewnych, nieznanych źródeł. Niestety, wiele dostępnych na rynku programów do namierzania telefonu to zwyczajne oszustwa. W sieci znalazłam bardzo fajny wpis w tym temacie - http://kobieco.pl/namierzanie-telefonu-sprawdz-kiedy-moze-sie-przydac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Just-in
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zbliżają się urodziny mojej córki i też myślałam nad tym by kupić jej nowy telefon tylko właśnie jeszcze szukam odpowiedniej oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy