FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Biznesowy wyjazd do Zakopanego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joziobec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 8:54 am    Temat postu: Biznesowy wyjazd do Zakopanego Odpowiedz z cytatem

Zostałam poproszona o organizację biznesowego wyjazdu do Zakopanego w mojej firmie. Jest to dla mnie ciężkie zadanie, ponieważ kompletnie nie znam rynku noclegów w centrum Tatr. Możecie polecić może jakiś hotel? Fajnie, gdyby miał on strefę biznesową, gdzie można przeprowadzić warsztaty lub szkolenia. SPA lub basen również mile widziane, ponieważ chcemy połączyć pracę z odpoczynkiem. Z góry dziękuje za pomoc.

Tak jak myślałam. Nie zawiodłam się na Was. Poleciliście mi http://www.hotelcrocus.pl/ - noclegi zarezerwowane. Już nie możemy się doczekać!


Ostatnio zmieniony przez joziobec dnia Sro Cze 16, 2021 11:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gorskalegenda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 03, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

interesujue mnie w tym roku lato i wiosna w beskidach.
Bardzo polubiłam góry podczas pandemii to było jedyne miejsce wytchnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2024 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto byłoby wziąć pod uwagę noclegi w zakopiańskich apartamentach, znajdujących się bardzo blisko największych atrakcji oferowanych przez słynne, podhalańskie miasteczko. Wyjazd integracyjny można wówczas z powodzeniem połączyć z licznymi rozrywkami, np. wjazdem koleją linową na któryś ze szczytów opisanych na blogu https://www.zakopaneapartamenty24.eu/blog/koleje-linowe-w-zakopanem-informacje-ceny-biletow-godziny-otwarcia , odwiedzaniem muzeów oraz restauracji serwujących lokalną kuchnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1127

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2024 3:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja spotkania biznesowego w restauracji z odpowiednio przygotowanymi salami konferencyjnymi to gwarancja profesjonalizmu i elegancji. Takie miejsce oferuje nie tylko przestrzenie zaprojektowane z myślą o potrzebach biznesowych, ale również usługi cateringowe na najwyższym poziomie, które mogą być dostosowane do charakteru spotkania. Pełna oferta usług, w tym możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego koordynatora wydarzeń, dostępna jest na https://naskrajnej.pl/spotkania-biznesowe/ co ułatwia planowanie i organizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy