FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drewniany płot

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cabacew185
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Gru 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 9:03 am    Temat postu: Drewniany płot Odpowiedz z cytatem

Drewniany płot
Rzuciłem hazard w kasynie (https://darmowegry-online.pl/) I żeby się rozproszyć, zacząłem robić ogrodzenie.
Drewniany płot wokół domu to klasyczna opcja, odpowiednia dla przytulnego domku i wiejskiej posiadłości. Jedną z głównych zalet ogrodzenia drewnianego jest naturalność, przyjazność dla środowiska. Doskonale wtapia się w otoczenie, nie rzuca się w oczy i nie wyróżnia się. Montaż drewnianego płotu to prosty proces, z którym każdy sobie poradzi. Nie trzeba będzie dzwonić do specjalistów w celu postawienia ogrodzenia lub jego naprawy, a jeśli poszczególne części zostaną uszkodzone - można je łatwo wymienić.

Różnorodność wyboru to kolejna pozytywna strona medalu. Drewniane ogrodzenie jest wykonane z drewna nowego i stodołowego, układa się deski pionowo, poziomo lub pod kątem. Wygląd może być utrzymany w naturalnym odcieniu lub pomalowany w dowolnie wybranym odcieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie drewna do pełnych ogrodzeń czy poszczególnych elementów jak furtki czy bramy wjazdowe to skierujcie się do producenta deseczek drewnianych, czyli firmy Parkansystem https://parkansystem.pl/uslugi.html Specjalizują się w deskach olchowych wysokiej jakości, możecie liczyć u nich na szybką realizację zamówienia i ceny nie wzięte z sufitu, także zdecydowanie ich doradzam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wyszedł, macie dla mnie może jakieś ciekawe propozycje w tym zakresie na pewno postaram się sprawdzić co i jak. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli taka konstrukcja Wam najbardziej odpowiada, to czemu na nią nie postawić? Liczy się w końcu przede wszystkim Wasze zadowolenie. Na stronie https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ czytałem więcej na temat różnych ogrodzeń i wydaje mi się, że wybór jest całkiem spory. A jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drogal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie płot musi być drewniany, inne typy nie wchodzą w grę po prostu
_________________
przekroczenie mocy zamówionej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę klasyczną siatkę ogrodzeniową
_________________
warsztaty kulinarne śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobają takie płoty.
___
Organizacja imprezy motoryzacyjnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta1704
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 24

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej płot z innego materiału, np. aluminium? Przynajmniej nie trzeba wtedy deski co roku impregnować i ponownie malować Wink

_______________
Balkony francuskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić, na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat garażu blaszanego oraz jego zastosowaniu - prime garage . Genialne rozwiązanie, na które sam się zdecydowałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzysz producenta https://polbram.eu/ ? Wydaje mi się że jest dość znana a na pewno ceniona. Mozna ich ogrodzenia też w castoramie dostać czy innych marketach budowlanych. Wiec warto wziac pod uwage
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maritza.keebler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2024
Posty: 3
Skąd: Stary Sącz

PostWysłany: Pon Lut 05, 2024 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadania, które stawiamy przed naturalnym drewnem, są trudne, a warunki, którym musi sprostać, nie są wcale łatwiejsze. Dlatego producenci prześcigają się w tworzeniu preparatów, które pozwolą nam je dobrze zabezpieczyć i jak najdłużej cieszyć się szlachetnym wyglądem drewna w naszym otoczeniu. Środki ochrony do drewna to najszybciej rozwijająca się gałąź chemii budowlanej w ostatnich latach. W sieci udało mi się znaleźć te bezbarwne impregnaty do drewna - https://natural-wood.pl/25-bezbarwne-impregnaty-do-drewna korzystaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy