FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Płytki w kuchni - pomalować czy położyć nowe?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 2:22 pm    Temat postu: Płytki w kuchni - pomalować czy położyć nowe? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o płytki pomiędzy szafkami stojącymi, a wiszącymi.
Lepiej będzie je pomalować czy może skuć i położyć na nowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie opcje mają swoje wady i zalety.
Możesz pomalować, bo są takie farby, ale to rozwiązanie na chwilę.
Z kolei płytki położysz raz i masz spokój. Tubądzin ma duży wybór takich kafelków.
Przejrzyj sobie - może spodoba ci się coś na tyle, żeby to wykorzystać u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, jak długo mają Ci służyć te płytki.
Jeśli to ma być rozwiązanie tymczasowe, na chwilę, na przeczekanie, możesz je pomalować.
Jeśli chcesz zrobić porządny remont, tak żeby płytki służyły Ci przez kilka lat, myślę, że lepiej byłoby je wymienić.
Wyczyść porządnie ściany, zainwestuj w dobry klej, np. klej K4 od Knaufa i działaj.
Jeśli się do tego przyłożysz, remonty będziesz miał z głowy na dobrych kilka lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od tego, czy bierzesz pod uwagę większy remont, czy tylko odświeżenie mieszkania. Bo wiadomo z czym wiąże się wymiana płytek. Ja osobiście jednak beż względu na kurz i pył w całym mieszkaniu postawiłabym na nowe płytki. Jakoś nie mam przekonania do ich malowania. Na stronie http://www.paste-group.pl/nasza-oferta znajdziesz tak szeroką ofertę, że z pewnością znajdziesz coś, co ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie bawił w malowanie. Jak już robić to raz, a porządnie - wybierasz płytki, wiele modeli znajdziesz tutaj http://www.domlazienkaplytki.pl/nasza-oferta - z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego do Twojej kuchni. Kujesz stare, kładziesz nowe i sprawa załatwiona Smile Masz spokój na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesmar00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje że pomalowanie starych płytek to dobry pomysł. O wiele tańszy i jeśli płytki są dobrej jakości to moga jeszcze długo wisieć Wink
_________________
click Page
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś oryginalnego co się wyróżni spośród wielu innych płytek to zerknijcie na płytki venis https://www.banyo.pl/firm-pol-1277469231-Venis.html Ich wygląd przykuwa uwagę i co ważne są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu powinny przetrwać przez wiele lat. To znana i polecana firma w całej Europie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy