FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomoc praca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwiona
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 3:57 pm    Temat postu: Pomoc praca Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 29 lat i prowadzę własny sklep odzieżowy. Na rynku jestem jakieś nie całe 3 lata i chciałabym zrobić lepszą reklamę dla mojego sklepu. Myślałam nad oklejeniem szyb, stworzeniem jakichś super namawiających do przyjścia ulotek, na zewnątrz chciałabym zrobić duży szyld z nazwą mojego sklepu w neonie dlatego potrzebuję firmy która zajmuje się produkowaniem takich reklam, kasetonów reklamowych, neonów, firmy która zajmuje się oklejaniem okien itp. Znajomi polecają mi http://warmax.org.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zobacz tutaj na konsultantka.pl, jak prezentują się przykładowo zarobki u firmy Avon. Tak naprawdę będą ich konsultantką możecie zyskać naprawdę wiele... Bo możecie przykładowo zarabiać fajne pieniądze od sprzedaży, a także zyskać dodatkowo świetne dla siebie rabaty na ich kosmetyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ciekawej pracy w Ełku od zaraz to zdecydowanie mogę polecić też poszukiwanie ofert w sieci, gdzie jednak dużo łatwiej na nie trafić i jednocześnie sprawdzając gdzie będziecie mogli liczyć na lepsze zarobki względem obecnego stanowiska i może też po prostu będziecie mogli pracować w dużo lepszej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie dajcie znać jakie ostatecznie kroki zawodowe podjęliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy