FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ZwCAD - Wasze opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 12:36 pm    Temat postu: ZwCAD - Wasze opinie Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat ZwCAD oraz czy ktoś z Was może na nim pracuje? Byłbym wdzięczny za wszystkie konkretne wskazówki bo zastanawiam się na co warto postawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ten moment mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na propozycje od https://www.zwcad.pl/ ponieważ świetnie rozbudowali swoje najlepsze programy ZwCAD 2019 oraz 2020 i warto abyście je sprawdzili przynajmniej w wersji próbnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OlaM napisał:
Ja na ten moment mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na propozycje od https://www.zwcad.pl/ ponieważ świetnie rozbudowali swoje najlepsze programy ZwCAD 2019 oraz 2020 i warto abyście je sprawdzili przynajmniej w wersji próbnej.


Podzielam wypowiedź poprzedniczki @OlaM i uważam, że warto zwrócić uwagę na program ZwCAD który coraz lepiej się rozwija i do tego jednocześnie z tym idzie przygotowanie nowych nakładek jak m.in ZwTraffic, czy ZwGeo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat, będę musiał sprawdzić co tam przygotowali i jak najnowsze wersję się sprawują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, program musi być dopasowany do naszych potrzeb i wymagań, inaczej zbyt długo na nim nie popracujemy. Dlatego dobrze, że ZwCAD wprowadził opcję testów za darmo przez miesiąc. Jednocześnie wszystkie informacje i nowe funkcjonalności zostały wymienione tutaj - https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-skrocony/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za podpowiedzi! W takim razie czas najwyższy zabrać się za testowanie i jak już zdecyduję się na wykupienie licencji to od razu podzielę się z Wami wszystkimi informacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 4:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już jesteśmy przy różnych programach komputerowych, to czy ktoś z Was ma na co dzień do czynienia z programem Excel? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.cognity.pl/co-to-jest-power-bi-power-query-powerpivot-power-map,blog,392.html ciekawy artykuł, w którym jest mowa o tym, że pojawiają się już nowe wersje tego programu. Co o tym sądzicie? Może ktoś z Was miał już do czynienia na przykład z PowerView lub PowerMap?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
among1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pretty good article. I just stumbled across your blog and enjoyed reading your blog posts. I am looking for new articles to get more valuable information. Big thanks for this.
girls games
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy